Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zlá krev na Kučově pohřbu: Zmlátíme vás, rozbijeme vám držky, řvali smuteční hosté

+ Dalších 38 fotografií
Pohřeb bestie
Rodina Josefa Kuči se od 10 hodin na hřbitově v Lounech loučí se svým synem. Pohřeb ale podle očekávání rozhodně neprobíhá v klidu. Většina hostů je agresivní a vyhrožují ostatním zmlácením.

Na pohřbu bestiálního vraha Josefa Kuči to pořádně vřelo. Na obřad přišlo přibližně kolem třiceti lidí a drtivá většina smutečních hostů se chovala agresivně. Nejhorší hysterické výstupy předváděly zejména ženy, které opakovaně vyhrožovaly novinářům.

"Zmlátíme vás, rozbijeme vám držky," vyhrožovali někteří přítomní hosté. K nim se přidávali i další. "Okamžitě vypadněte, nebo dostanete do huby," křičely ženy na novináře, zatímco je pánský doprovod uklidňoval, ať nedělají ostudu.

Smuteční obřad, kterého se účastnila rodina Kuči a jeho přátelé, skončil kolem poledne. Novináři na pohřeb neměli přístup.

Kuča spáchal minulý týden sebevraždu ve vězení, kde si měl odsedět 22 let za vraždu. Utýral totiž svého nevlastního syna, tříletého Marečka, kterého pálil cigaretami i žehličkou, fackoval ho a poléval ho ledovou vodou.

DÁLE ČTĚTE:

RODINA SE LOUČILA S JOSEFEM KUČOU, KTERÝ UMUČIL MAREČKA - ČTĚTE ZDE

VIDEO Z POHŘBU MAREČKOVA VRAHA NAJDETE ZDE

Související články

Další články