Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zkvalitnění milostného života podkožními implantáty: Beading se týká pánů, protějšek ho ocení

Zkvalitnění milostného života podkožními implantáty: Beading se týká pánů, protějšek ho ocení
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 14 fotografií
Tělesné modifikace
Tělesné modifikace se dotýkají i sexuálního života. Tentokrát půjde hlavně o muže, protože právě oni mohou podstoupit takzvaný beading. Slyšeli jste někdy o perlách jakuzy? Nebo o šatonech? V tomto dílu se vám pokusíme přiblížit, jak si můžete "vytunit" vaši chloubu a potěšit tak partnerku nebo partnera.

Opět si vypůjčíme definici modifikace ze stránek studia Hell. "Beading (výslovnost: bíding, z angl. bead = korálek, kulička) jsou subdermální implantáty umístěné pod kůží na penisu. Proto se beadingu také říká kuličky v penisu či téměř romanticky perly jakuzy," zní definice. Vyvolení členové jakuzy si nechávali pod kůži penisu všívat skutečné perly.

Beading, slangově také šaton nebo šatony, zároveň patří k vězeňským rituálům, kdy má vězeň za každý rok strávený za mřížemi nárok na jeden korálek či kuličku. Že cítíte bolest? Nemusíte. Beading patří k nejbezpečnějším formám subdermálních implantátů a dobře se hojí. Pokud si s ním zbytečně při hojení nehrajete...

Omezení sexuálních aktivit

Dobrá a špatná zpráva pro pány. S erekcí vám to rozhodně nijak nepomůže, za to se celkově zvětší objem, což by vás už zajímat mohlo. Možná byste měli vědět, že se vám sexuální život na chvíli omezí, i co se týče svépomoci. A to nejlépe na dva měsíce. Zeptali jsme se muže, který se pyšní nejen touto modifikací, přál si však zůstat v anonymitě.

Pověz mi, kdy sis nechal beading udělat a proč? Dá se vyndat?

Nechal jsem si to udělat 19. 9. 2019 v 19:00. Vedl mě k tomu vzhled implantátu a posunutí sexuálního života, je to dost užitečný. Vyndat se dá víceméně stejně, jako každý jiný implantát.

Musí se dodržovat nějaká speciální péče? Hrozí i nějaké riziko zranění nejen pro protějšek, ale i pro tebe?

Po zahojení se o to starat vůbec nemusíš. Tak riziko tam asi je, ale neumím si představit, co u toho děláš. Pokud se bavíme o normálním sexu, tak si myslím, že po kompletním vyhojení nehrozí nic. Ze začátku je větší riziko pro nositele beadingu, pro protějšek vůbec. Ale může to být nepříjemný. Hrozí možná tak posunutí implantátu.

Ty máš navíc i amputované obě bradavky. Proč? A hojení, hádám, příjemné asi nebylo.

Kvůli dvěma věcem. Estetika a vyřešení komplexů z bradavek. Hojení nebylo příjemný ani u beadingu. U těch bradavek to trvalo skoro měsíc. Po zákroku nosíš stahovací vestu a máš hodně omezený pohyb rukou. Musíš se hodně kontrolovat, aby sis nepotrhala stehy. Bolesti nebyly nějak velké, ale spíš je to omezující a únavné.

Když se vrátíme k beadingu, není podmínkou, že se něco opravdu změní. Může se stát, že protějšek neucítí vůbec nic nebo půjde o velmi nepříjemný zážitek. Stejné riziko podstupuje muž i ve chvíli, kdy si vymyslí nějaký piercing. Ne každý takové "vymoženosti" ocení. Tak co, pánové, půjdete do toho?

Související články

Další články