Muž se za svůj mikropenis stydí, a proto chce zůstat v anonymitě. Je mu pětatřicet let a po dvanácti letech konečně nasbíral odvahu promluvit o svém prvním a jediném sexuálním zážitku.

Když se muž vzruší, jeho penis má smutných sedm centimetrů a v klidovém stavu pouhé tři. To opravdu není nic k chlubení. Aby toho nebylo málo, tak kromě toho, že je tak malý, je ještě docela hodně úzký.

Mít takový penis je noční můra snad každého chlapa. Nešťastný muž se nyní rozpovídal o svém jediném sexuálním zážitku pro časopis Cosmopolitan.

„Hrozně se kvůli svému mikropenisu stydím. Hlavně kvůli tomu, co o tom říkají ženy. Jednou jsem v práci slyšel tři nebo čtyři kolegyně, jak se shodly na tom, že ´muži s malými penisy by měli mít povinnost nosit varovné cedulky´,“ smutně popisuje muž s malým penisem.

Muž také sebral odvahu a rozhodl se popsat svůj první sex. „Bylo to před více jak 12 lety s velmi atraktivní studentkou vysoké školy. Když jsem se svlékl, zírala na můj mikropenis, začala se smát, pak si přikryla ústa a jen zamumlala ´OK´,“ napsal Cosmopolitanu.

„Nejprve jsem zjistil, že mi na něm vůbec nedrží kondom. Více frustrující ale bylo, že můj mikropenis furt vypadával, když jsem se do ní snažil proniknout. A i když se mi to povedlo, tak se pořád ptala, jestli je uvnitř. Pokaždé, když se na to zeptala, tak jsem chtěl umřít. Očividně jsem z toho vůbec nic neměl,“ pokračuje zdrcený muž.

I přes takové ponížení se muž rozhodl, že se vydá za ženou, která se mu tak nepěkně vysmála. Koupil bonboniéru a vydal se na cestu. Dnes toho ovšem lituje. Neměl to dělat. Nyní ví, že by si zasloužil někoho jiného, kdo by měl k němu úctu. Zároveň vyzval lidi, aby se k mužskému tělu chovali s úctou.