Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zkrášloval ženy, fotil si je nahé a snímky se chlubil na internetu. Tento zvrhlý chirurg operoval i v Česku!

Zdroj: instagram.com
+ Další 3 fotografie
Pokud jste narazili na tohoto plastického chirurga, tak vezměte nohy na ramena a utíkejte, jak nejrychleji to půjde. Yassine Ghazi si myslí, že je světově uznávaný chirurg, jde ale jen o podvodníka. A navíc se fotí se svými nahými pacientkami a fotografiemi se pak chlubí na internetu! Je možné, že operoval i Češky.

Yassine Ghazi se řadí mezi světovou špičku. Ale zřejmě si to myslí jen on sám. Jeho profesionální přístup tomu rozhodně neodpovídá. Operuje totiž bez jakéhokoliv povolení a ještě k tomu se fotí s nahými pacientkami S fotografiemi se pak chlubí na internetu. Na případ upozornil server topky.sk.

Pacientky si u něj chtěly nechat upravit a zdokonalit své tělo. Když se ale ocitly na operačním sále v narkóze, netušily, co se s nimi děje. Tento zvrhlík se neštítil si s nimi pořídit fotografii, když byly úplně nahé. Se ženami pózuje, odkrývá je a objímá. Jsou obnažené a nevědí o tom.

Dámy, pozor! Tento sexuální zvrhlík operuje i v Česku. Takže je možné, že jste na něj mohly také narazit. Lékaři by se měli řídit Hippokratovou přísahou a etickým kodexem, to mu ale očividně také nic neříká Profesionální přístup tak od něj rozhodně nečekejte.

Lékař měl operovat v Bratislavě, Praze, Plzni a Vídni. Doktora už vyšetřuje slovenský Úřad pro dohled nad zdravotní péčí. Některé pacientky si dokonce stěžovaly, že v jeho ordinaci smrděly cigarety a na operačním sále byl nepořádek a špína.

Související články

Další články