Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Zkrachovalá láska Angie a Pepy: Od Výměny manželek po narození syna a kritiku jeho výchovy

+ Dalších 19 fotografií

Co stojí za rozchodem Angie Mangombe a Josefa Kůrky, se zatím neví. Jde ale o konec velké lásky, která si prošla mnohými strastmi i reality show. Dvojice se objevila například ve Výměně manželek či v Survivoru. Dokonce mělo dojít i na svatbu. Ke konci jejich vztahu se řešilo ponižování Angie ze strany Pepy a bití před kamerou. S kritikou se pak setkal na sociálních sítích jejich přístup k výchově syna.

Angie Mangombe a Josef Kůrka se více zviditelnili díky reality show Výměna manželek. Tam totiž Angie zjistila, že s Pepou čeká dítě, které nebylo vůbec plánované. Tenkrát, když se to dozvěděla, tak zvažovala interrupci. Nakonec se rozhodli si miminko nechat. Už tam si Angie mohla vyzkoušet roli matky i manželky. A zatímco speciální díl Výměny manželek vysílali na televizních obrazovkách, tak Pepa bojoval v další reality show Survivor. O těhotenství své přítelkyně se dozvěděl krátce před odjezdem.


Survivor byl náročný

Josef Kůrka se v Survivoru dostal poměrně daleko. Zažil si však spoustu bolesti a strastí. Asi nejhorší moment pro Muže roku 2016 byl ten, když se na ostrově dozvěděl z telefonátu domů, že mu zemřel dědeček. "Pepo, děda už není," řekla mu babička do telefonu. To spustilo lavinu emocí a rozplakalo rovnou celý kmen.

A slzy přišly i poté, co se z dopisu dozvěděl, že Angie čeká chlapečka. "Moc ti držím s Rafem palce. Moc se na tebe těšíme a milujeme tě nejvíc na světě. P.S. Je to tam. Budeš mít syna," přečetl tenkrát v soutěži Pepa, který ihned skryl obličej do dlaní a propukl v pláč.

Po návratu ze Survivora Pepa dostal další čočku. Všechny drahé polovičky ostatních soutěžících pečlivě stepovaly na letišti, kromě jeho Angie. „Upřímně? Se mnou šily trošku hormony, takže jsem Pepu nebyla vyzvednout na letišti. Zrovna jsem ještě přijížděla z Německa od kamarádky a nevychytala jsem čas,“ řekla poté Mangombe v pořadu eXtra Host. Josef byl samozřejmě trošku zklamaný, ale poté si uvědomil, že to bylo vlastně dobře. „Když se blížil ten návrat, byl jsem z toho nervózní. Jsem nakonec rád, že když jsem přiletěl, mohl jsem si lehnout a to přivítání proběhlo až další den,“ uvedl Kůrka.

Dokonalá rodinka pod palbou kritiky

Po narození jejich syna Rafaela působili jako dokonalá rodinka. Angie s Pepou měli dost podobných vlastností i stejný smysl pro humor. Ke konci jejich vztahu si ale fanoušci začínali všímat jistého ponižování ze strany modela. Bouřlivé diskuze rozvířilo video, ve kterém Pepa lehce uhodí Angie do ramene, protože si nedala ruku před pusu, když zívala. Navíc s ní podle lidí mluvil dost odporně. „Já už si toho všímám dost dlouho, jak se k ní chová, jak k ní mluví a jak jí dává tečky. Už někdy před rokem jsem si říkala – takhle se ke mně chovat, tak letí. Chudák dítě, až uvidí, jak ji Pepa ponižuje, jestli je normální, a jak jí dává tečky do ramene,“ řešila tenkrát jedna ze sledujících.

Není to poprvé, co fanoušci komentovali jejich chování. Například, když se jim narodil syn Rafael, tak se dvojice sbalila, sotva tři neděle staré miminko nechali babičce a odjeli o wellness hotelu. A tři měsíce od porodu odcestovali bez syna rovnou na dovolenou k moři. Lidé kritizovali i to, že často vtipkovali, že své miminko nechávají v babyboxu. "Máme ho v babyboxu, po cestě jsme jeden viděli, prý tam vydrží tak dvě hodiny," uvedli v jednom z našich rozhovorů.

Rozhovor s Pepou a Angie, když to ještě klapalo:


Co stojí za koncem jejich vztahu, se zatím neví. Ani jeden se k tomu prozatím nechce vyjadřovat. "Nejsme spolu. Je to opravdu čerstvé a zatím o tom nechci mluvit," prolomila hradbu mlčení úspěšná influencerka pro eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy