Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Zkrachovalá hvězda SuperStar Petr Borkovec začíná od píky: Bydlení v chajdě a podivné kšefty

Zkrachovalá hvězda SuperStar Petr Borkovec začíná od píky: Bydlení v chajdě a podivné kšefty
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / Se souhlasem Petra Brokovce
+ Dalších 8 fotografií
zvrat?

Petr Borkovec (21) v roce 2018 zazářil v pěvecké show SuperStar a dostal se až do TOP 10. Tehdejší porota ve složení Palo Habera (59), Ben Cristovao (33), Matěj Ruppert (43) a Katarína Knechtová (40) byli uneseni nejenom z hlasu Borkovce, ale také z jeho příjemné povahy a charismatu. Petr měl skvěle našlápnutou kariéru stát se skutečně dobrým hudebníkem, ovšem kvůli alkoholu a následným oplétačkám s policií všechny příležitosti zahodil. V současné době po něm doslova neštěkne ani pes a cesta zpět na vrchol se rozhodně nekoná. Promarněný talent bydlí kdesi na chalupě a snaží se postavit se znovu na nohy. Jak ale mnozí vědí, tohle tady bylo již několikrát...

Petr Borkovec z nuly do světa záře a reflektorů

Psal se rok 2018 a mladý, nadějný talent z Jablunkova Petr Borkovec se přihlásil do pěvecké reality show SuperStar. Už v prvním kole z něj byla porota doslova hotová. Skromný kluk s kytarou a neobvyklou barvou hlasu.

Borkovce si všimla i spousta lidí a okamžitě se stal miláčkem davu. První zádrhel ovšem přišel hned ve druhém soutěžním kole v divadle, kdy Petr sice postoupil dál, ale pak se tolik opil, že ho museli jeho kolegové podpírat. Bohužel jeho exces prosákl až na televizní obrazovky a Petr dostal pořádný políček od poroty, že ještě ani zdaleka není taková hvězda, aby si podobné problémy mohl dovolit.

V tu dobu se zdálo, že se Petr poučil a postupoval dál, až se dostal do TOP 10. Sláva mladičkého hocha začala rapidně stoupat, nabídky se jen hrnuly a Petr dostal na zlatém podnose naservírované vše, o čem sní každý začínající zpěvák.

Bohužel v případě Petra stačilo jen na pár okamžiků přičichnout si k pomyslné slávě a začalo to s ním jít rychle z kopce.

Strmý pád dolů - psychiatrická léčebna, zatčení a vazba

Po skončení SuperStar to začalo jít s Petrem z kopce. Nejdříve byl hospitalizovaný v psychiatrické léčebně kvůli problémům s alkoholem. V té době ale ještě přece jen dál koncertoval a měl stále svého manažera, který se ho snažil ze všech lapálií dostat.

Jenže Petr sice sliboval a sliboval, ale nikdy nic nesplnil a dopadlo to vždy stejně. Hvězdička SuperStar začala páchat trestnou činnost a skončila v cele předběžného zadržení. Odtamtud byl Borkovec převezen do vazební věznice na Pankráci. Soudce poslal talentovaného zpěváka do vazby poté, co kriminalisté dokázali, že na svobodě by mohl v trestné činnosti pokračovat.

Jakmile Petr pochopil, že si zdárně zadupal svou kariéru sedm metrů hluboko pod zem, začal se velkolepě omlouvat a opět slibovat. "Vůbec na to období nechci vzpomínat. Nechápu, jak jsem se mohl takhle chovat. Spoustě lidí jsem ublížil a hrozně mě to mrzí. Nechci, aby má slova omluvy zněla jako řeči do prázdna," řekl v prosinci 2019 eXtra.cz.

"Kradl jsem a napáchal jsem škodu kolem 100 tisíc. V současné době se pomalu dávám dohromady a nechci nic uspěchat. Pracuji, abych mohl řádně splácet svůj dluh, a také se chystám dodělat si maturitu. To jsou pro mě nyní priority," kál se v rozhovoru a opět sliboval. Jak to ale u něj bývá, svým slibům nakonec nedostál. Petr v té době měl stále instagramový účet, na kterém měl přes 50 tisíc fanoušků. I o ten však přišel.

Velkolepý návrat nebo jen pokus začít od píky?

Po všech nepříjemných excesech a ztrátě instagramového účtu se na rok po Petrovi slehla zem. Nikdo pořádně nevěděl, kde bydlí a čím se vlastně živí. Nyní se po více než roce Borkovec objevil na sociálních sítích a založil si nový Instagram, který rozhodně netrhá žádné rekordy z hlediska počtu fanoušků.

Tři roky od SuperStar jsou zkrátka mnoho, lidé zapomínají a na rozdíl od svých kolegů se Petr absolutně nikam neposunul. Podle jeho instagramového účtu to vypadá, že žije v jakési chatce, kde si po večerech brnká na kytaru, ale s životem zpěváka to nemá prakticky nic společného.

Zdroj, který nechce být jmenován, naznačil, že se Petr živí podivnými kšefty a o nějaké nápravě nemůže být řeč. Na druhou stranu jeho instagramový účet se tváří, jako že se Petr dal dohromady a snaží se opět odrazit ode dna, což už tu bylo několikrát. Všichni ale víme, jak jsou od sebe vzdálené realita na sociálních sítích a ta skutečná...

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy