Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zkouška nervů ve Výměně: Dvanáctiletá dcera nepustí náhradní manželku ani k plotně

+ Další 4 fotografie
Středeční Výměna manželek představí divákům Ilonu z Brna, která si na deset dnů vymění rodinu s Radkou z Havířova. Ilonu čeká šok ihned po příjezdu do prozatímního domova, zjistí totiž, že si bude muset poradit bez lednice a pračky. Navíc se bude muset potýkat s dvanáctiletou náhradní dcerou Dominikou, ta ovládá celou domácnost. Podaří se Iloně změnit Dominičin přístup?

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Brna, kterou tvoří Ilona (42), Pavel (48) a Jan (16). Na druhé straně se seznámíme s Radkou (38), Michalem (31), Dominikou (12), Viktorií (11) a Samem (9), kteří žijí v Havířově.

Rodinu z Brna přihlásila do Výměny manželek Ilona i přes nesouhlas ostatních členů domácnosti. Pár je spolu sedm let a Iloně vadí hlavně to, že přítel Pavel nemá dobrý vztah s jejím synem Honzou z předešlého vztahu. Pavel má zase problém s tím, že Ilona nechce chodit za kulturou a jen by seděla doma.

Pár z Havířova je hrdý na to, že patří mezi metalisty. Podle svých vlastních slov jsou velmi výstřední a nechtějí jít s davem. Do Výměny manželek se přihlásili spíše z hecu, i když Radka má pocit, že si jí rodina dostatečně neváží. Náhradní manželka Ilona bude zpočátku mile překvapena, jak se dvanáctiletá Dominika dokáže postarat o celou rodinu. Po příchodu ze školy vysává, vytírá a vaří.

Po několika dnech však Iloně začne vadit, že s Dominikou není řeč, a dokonce je na ni velmi drzá. Hádky mezi nimi tak začnou nabírat na obrátkách. Dominika ani nepustí Ilonu k plotně a její jídlo odmítá. Jak dopadne tato nepříjemná situace a vydrží Ilona celých deset dní v náhradní rodině?

Druhý premiérový díl Výměny manželek uvidíte již ve středu 4. 9. na TV Nova.

Související články

Další články