Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zkoukněte 4 nejlepší scény z filmu Špindl: Tohle musíte vidět!

+ Dalších 44 fotografií
Premiéra nejočekávanějšího vánočního filmu se nezastavitelně blíží. V kinech se film objeví už zítřejším dnem. Připravte se na zasněženou komedii a zhlédněte čtyři nejvypečenější scény, které určitě stojí za to.

Již od zítra můžete v kinech zhlédnout novou zimní komedii Špindl a my vám přinášíme čtyři nejlepší scény. Komedie se odehrává, jak název napovídá, ve Špindlerově Mlýně, kam tři sestry Eliška, Katka a Magda vyrážejí na dámskou jízdu. V plánu mají jen odpočinek, zábavu a trochu toho milostného dobrodružství. Zda se hlavně pro Magdu na vršcích zasněžených kopců objeví ten pravý, se můžeme nechat překvapit.

V první scéně Petr Kolář radí svému synovi Davidu Gránskému, aby si dával pozor na roztoužené dívky. Vypráví, že když kdysi hráli v Tatrách a pak si chtěli užít, chytli filcky. „Prosim tě, tati,“ opáčí Gránský. Rady svého otce rozhodně nechce poslouchat.

Ve filmu uvidíte i pikantnější scény. Sexbomba Alice Bendová si užívá sexu s Janem Révaiem. U milostného dovádění je ale nachytal manžílek. Nechte se překvapit, jak to Alice vyřeší.

Jan Révai má ve filmu ale mnohem náročnější úlohu než jenom klátit Alici Bendovou. Hraje totiž instruktora lyžování, který se snaží naučit lyžovat topornou Annu Polívkovou. Podle scény to ale vypadá, že se mu to nedaří. Polívková neuposlechne rozkazů a obloučků se zrovna nedrží. Zoufalý Révai ji musí na svahu zachránit.

Poslední, možná tou nejvypečenější scénou je, když David Gránský dostane do ruky čípky, které se musí strkat do zadní části těla. Jak si s tím Gránský poradí?

Související články

Další články