Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zkoprnělá Angelina Jolie předvedla unavenou tvář a paže jako čínské hůlky

+ Dalších 10 fotografií
unavená jolie
Angelina Jolie (44) chce na první pohled působit, že je vše v pořádku a s ničím není problém. Tomu se ale dá při pohledu na její titěrné tělíčko jen stěží uvěřit. Starost o šest dětí jí dává zabrat a rozvodové machinace neberou konce. Premiéra filmu Maleficent: Mistress of Evil a plno další práce způsobují, že herečka vypadá značně ustaraně a unaveně.

Herečka Angelina Jolie dorazila na premiéru filmu „Maleficent: Mistress of Evil“ v Hollywoodu ve stylových černých čarodějnických šatech se štírem, které odhalily její tetování. Jenomže rafinované šaty odhalily i to, co herečka neukazuje moc ráda.

Všichni si jsou moc dobře vědomi toho, že Angelina je dlouhodobě pod velkým tlakem a stres se na jejím těle a vzhledu začíná razantně podepisovat. Na veřejnosti a před svými fanoušky se snaží usmívat, co jen to jde, ale její tělo mluví za vše.

Nápadně hubené ručičky, unavená a ztrhaná tvář. Tak nyní vypadá někdejší sex symbol Angelina Jolie. Stále ještě nejsou dořešeny všechny věci okolo rozvodu s hercem Bradem Pittem a starost o šest dětí dává také pořádně zabrat.

Navíc kdysi půvabná herečka v minulosti trpěla anorexií a lidé v jejím blízkém okolí se bojí, aby se jí problémy opět nevrátily. Angelina se ale snaží mlžit a dělá, že je vše v pořádku. Aby ale nakonec nebylo pozdě.

Mohlo by vás zajímat

Další články