Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Mikulášek se po porážce se Sandrem z Love Islandu rozplakal. Kvůli souboji zmeškal pohřeb a přivodil si vážné zranění

+ Dalších 21 fotografií

Zápasník Václav "Baba Jaga" Mikulášek prožívá krušné chvíle. Porážka v rámci Clash of the Stars během souboje s hvězdou Love Islandu Sandrem Jandejskem pro něj nepřipadala v úvahu, přesto se stala realitou. "Bohužel, no," řekl zklamaně po prohře pro eXtra.cz. Z klece odešel s prasklou klíční kostí a přiznal, že kvůli přípravě na souboj dokonce vynechal i pohřeb svého strýce. Během rozhovoru nechyběly slzy. 

Scénář, který proběhl v rámci Clash of the Stars 8, je pro poraženého zápasníka Václava Mikuláška snad tím nejhorším možným. Že by mohl ze souboje se Sandrem Jandejskem odejít s porážkou, pro něj totiž vůbec nepřipadalo v úvahu – o to spíše, že zápasil na domácí půdě a od samého začátku byl absolutním sázkovým favoritem.


Zápas Jandejsek versus Mikulášek skončil diskvalifikací

Mikulášek, který v prvním kole dominoval, byl však ve druhém kole, v němž se již dostával do úzkých, po neustálém používání nepovolených technik diskvalifikován. "Dělal jsem chyby, to určitě. Za mě byl ale konec v prvním kole, třikrát jsem ho posadil a rozhodčí ho měl počítat ještě tehdy, kdy jsem ho posadil těsně před gongem. Za mě jsou 3 počítání konec, takhle to vidím já," zhodnotil bezprostředně po souboji v rozhovoru pro eXtra.cz zklamaný Mikulášek. Ten z klece zamířil rovnou na ošetřovnu, kde mu lékaři sdělili, že má prasklou klíční kost.

V rozhovoru Mikulášek neskrýval zklamání, a dokonce nedokázal udržet slzy. Jak sám říká, přípravu na Sandra ani přes to, že byl jasným favoritem, rozhodně nepodcenil. "Nepodcenil jsem to. Byl jsem ale nemocný, navíc úmrtí v rodině, které mě docela vzalo, a dokonce jsem nebyl ani na pohřbu svému strejdovi, což mě mrzelo," rozpovídal se. "Bylo tam následně další onemocnění v rodině u člověka, který je pro mě důležitý a dal mi život. Nevymlouvám se, byly tam chyby v přípravě a nebylo to lehké, ale já to miluju, udělal bych to, i kdybych nebyl připravený," dodal.

"Tenhle sport dělám x let a bohužel jsem mu opět mojí blbostí dal easy win," uzavřel zdrceně. Říká však, že by byl otevřený odvetě. "Určitě, protože za mě nevyhrál a on to ví sám," nechal se slyšet v rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy