Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zklamaný a neúspěšný podnikatel Dominik Hašek o lásce: Zamilovat se už nechci!

Dominik Hašek se nyní nestará o lásku, ale o svůj nápoj!
Zdroj: Profimedia.cz
Dominik Hašek jako hokejový brankář vynikal, ale jako podnikateli se mu nedaří. A snad ještě horší je to s láskou. Zamilovat se nechce. Už nikdy. To bude raději dál propagovat svůj nápoj, který ale kupuje velmi málo lidí.

Dominik Hašek o svém soukromí mluví velmi málo. Moc se mu totiž nedaří. Podnikání s energetickým nápojem jde velmi špatně a snad ještě horší je to v partnerském životě. Přesto Dominik Hašek poskytl rozhovor pro Luxury Prague Life. Co říká o zamilovanosti? Prý už to stačilo.

Dominik Hašek před šesti lety ukončil profesionální hokejovou kariéru a od té doby se jeho svět točí kolem podnikání, psa a myslivosti.

Ale jak to má se ženami? Do roku 2012 byl ženatý s Alenou Dvořákovou, se kterou se rozvedl. Téhož léta začal chodit s Libuší Šmuclerovou, od roku 2015 je ale sám. A nové lásky se bojí.

„Já už jsem se dvakrát rozešel a už nikoho nehledám. Už jsem byl zamilovaný dvakrát a znovu se to už, podle mě, nestane,“ sdělil bez obalu Hašek.

Svěřil se, že v životě nenávidí nudu, a tak své dny zaplňuje podnikáním, rybaří a chodí do lesa se svým psem. To je pro něj více než ženy. A pak mu čas bere podnikání s jeho energy drinkem. Náklady jsou třikrát větší než zisky… Ale Hašek pořád věří, že se to jednoho magického dne zlomí.

Související články

Další články