Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zklamání večera ve Tvoje tvář má známý hlas 2020: Andrea Kalousová byla jak zabržděná jeptiška

Zklamání večera ve Tvoje tvář má známý hlas 2020: Andrea Kalousová byla jak zabržděná jeptiška
Zdroj: archiv Tvoje tvář má známý hlas
+ Dalších 6 fotografií
Tvář
Vystoupení Andrey Kalousové v druhém díle sedmé řady Tvoje tvář má známý hlas bylo podle diváků pořádným fiaskem. Modelka ze převtělila do Lucie Vondráčkové a zazpívala píseň Vítr. Vystoupení se jí nepovedlo, chyběl jí elán, píší diváci.

V sobotu se na obrazovkách televize Nova odvysílal druhý díl sedmé řady Tvoje tvář má známý hlas Někteří soutěžící naprosto zazářili. Mezi nimi je například Bára Basiková nebo Erika Stárková, která nakonec i zvítězila. Oproti tomu se někteří soutěžící propadli o několik příček níže.

Andrea Kalousová pohořela

Podle diváků úplně nejhorší výkon předvedla Andrea Kalousová. V prvním díle sice Kalousová excelovala, ovšem v dnešním naprosto pohořela. Píseň Vítr od Lucie Vondráčkové na ni byla příliš rychlá. "Lucka to má rychlejší," napsala jedna z divaček.

"Bohužel mám pocit, že Andrea nemá hudební sluch a tím pádem ani rytmus v těle," kritizovala další divačka. "Nic moc, nemělo to žádný grády. Chtělo to trochu zrychlit, bylo to nudný." vzkázal jiný z diváků.

Řada diváků však uznala, že se Andrea snažila, ale bohužel při vystoupení neprojevila žádné emoce. Do výhry zkrátka měla hodně daleko.

Ačkoli porota Kalousovou vychvalovala, nakonec stejně skončila poslední, čímž se potvrdila slova diváků. Od Ondřeje Brzobohatého získala 3 body, od Michaely Kociánové také 3 body a od Aleše Hámy a Evy Burešové pak dostala po jednom bodu. Celkem tedy získala pouhých 8 bodů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy