Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

ZKLAMÁNÍ! Proč dceři Michala Štiky vadí, že táta bude mít miminko? A co na to Monika?

Barbara Johanna, Michal Štika, Charlotte a Ornella
+ Dalších 42 fotografií
Michal Štika (48) se ukázal jako velmi produktivní muž, protože eXtra.cz exkluzivně potvrdil, že má s novou láskou Barbarou Johannou (34) čekat dítě. Reakce jeho dcer Charlotte (22) a Ornelly (25) jsou ale hodně rozporuplné!

Stále ještě manžel Moniky Štikové (46) se zamiloval poměrně nedávno. Zatímco dřív bylo na denním pořádku neustálé řvaní a výčitky, se zdravotní sestřičkou Bárou zažívá idylku. Už před časem nám proto tahle sympaťanda bez váhání potvrdila, že by s ním klidně chtěla i dítě.

A jak se zdá, dvojice šla na věc bez oklik, a tak se asi dočká potomka.

Charlottu táta zklamal

Mladší dcera Michala Štiky z toho ale moc odvařená není. A to přesto, že jeho románku přeje.

„Jsem docela překvapená. Nedokážu si moc představit, že bych měla malého brášku nebo sestru. Ráno mi to volala Ornella, že jí to ukázal Pepa. Byla jsem v šoku,“ přiznala nám Charlotte Štiková.

„Táta se vážně nesvěřil. S Ornellou jsme si říkaly, že je to trapný, že nám to neřekl. Normálně se spolu bavíme, ale tuhle zásadní věc nám neřekl. Zarazilo mě a zklamalo, že jsme se to dozvěděly z článku. Neberu to špatně, jen mě to překvapilo. Ani nám svou přítelkyni ještě nepředstavil. Jen doufám, že se nenarodí holka, protože když ji plánují pojmenovat Zoe, měla by svátek ve stejný den jako já,“ přiznala nám.

Ornella to vidí jinak!

To Ornella je smířlivější.

„Pepa mě přestavil svým dětem taky až po čase. Je léto a všichni jsme rozlítaní, takže to tak neberu. Stejně s ní zatím chodí jen pět minut,“ myslí si Ornella Koktová.

A co říká na to, že nejspíš bude z tří dětí?

„Problém s tím nemám. Hlavní je, ať je táta spokojený. Co mám někoho soudit, když jsem Pepova čtvrtá žena a s každou má dítě? A stejně se s ním všechny baví. Když ony se baví se mnou, proč já bych se nebavila s dítětem táty, které by bylo mým sourozencem? Fakt to nemám vyhroceně. Ale koukala jsem. Taky jsem byla v šoku, proč by to nejdřív neřekl nám. Pak jsem ale s tátou mluvila, je to prý ještě teoretické,“ dodala uklidněně manželka Josefa Kokty (61).

Monika šokovala

To žena Michala se snaží konečně zachovávat dekorum. „Michalovi oba přejeme, ať si nové otcovství užije a miminko se narodí zdravé,“ vzkázala z dovolené se svým zajíčkem. Dřív ale byla o dost ostřejší.

„Máma to samozřejmě řeší. Bude to velká drbárna a už na celý život,“ myslí si Charlotte, která se s matkou rozkmotřila a stěhuje se od ní.

Mohlo by vás zajímat

Další články