Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zklamání osamocené Lucie Vondráčkové: Opustili ji věrní fanoušci? Prokletí kvůli rozvodu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
SMUTEK
Její někdejší hity mají obrovská čísla, lidé si je na internetu rádi přehrávali. Jenže sledovanost těch, které vydala po oznámení rozvodu s Tomášem Plekancem (36), musí Lucii Vondráčkovou (39) mrzet. Pro zpěvačku její popularity jde o trapas.

Kdeže loňské sněhy jsou! Zatímco dřívější hitovky Lucie Vondráčkové (39) získaly úctyhodná čísla, ty nejnovější se zatím potácejí někde hodně nízko.

Tak například song Láska umí víc má 7,9 milionu zhlédnutí, Ty jsi ten nej 6,4, Zombie 5,9 a Strach 3,8 milionu diváků. A ještě loni v březnu vydaný klip k písničce Nad Vltavou nasbíral na účtu producenta 2,7 milionu zhlédnutí. Ale to je bohužel pro Lucii minulost.

Prokletí

Před šesti týdny uveřejněný oficiální videoklip k písni Stanice Svět, kterou nazpívala s Radimem Flenderem, na jejím kanále nasbíral pro umělkyni jejího věhlasu směšných 54 tisíc diváků. V dubnu vydala oficiální videoklip k Solnýmu sloupu, ten se i po osmi měsících musí spokojit se smutnými deseti tisíci přehráními. Jen necelých 20 tisíc diváků pak získalo další video z ledna 2019, V trávě budem spát.

Ani znovu vydané klipy ke starým prověřeným peckám, které letos znovu vydala, nezabodovaly, mají na kontě jen pár tisícovek sledujících.

Jako by Lucku někdo proklel! Je ale možné, že to souvisí s rozvodem a že veřejnost začalo víc zajímat propírané soukromí zpěvačky než její kariéra.

Naděje

Naznačuje to jeden z mála úspěšných videoklipů za poslední rok a půl, který vznikl k songu Paralelní světy. V tom hraje Matěj Hádek, o němž Tomáš Plekanec (37) prohlásil, že mu v noci chodil za ženou. To ona i herec popřeli, nicméně už coby pikanterie (Lucie a Matěj hrají zamilované a v klipu vypadají důvěryhodně) má video velmi slušná čísla.

Za čtrnáct měsíců ho vidělo 454 tisíc zvědavců, což je v porovnání s drobky u většiny dalších novějších videí víc než slušné. Jenže na pěvkyni formátu Lucky Vondráčkové je to stále slabota. To samé se dá říct k Zásahu, vydanému v říjnu loňského roku (464 tisíc). Avšak ze stejného měsíce velmi finančně náročná animovaná Fina čokoláda? Pouze 36 tisíc diváků.

Možná se blýská na lepší časy po písničce Juliana Záhorovského Umřu s tebou, kterou s ním nazpívala a jež má třetí den po vydání už 39 tisíc zhlédnutí. Tak snad mediálně propíraný rozpad původní rodiny nepřinesl Vondráčkové do kariéry citelnější zásah do popularity a zase se postaví na nohy.

Mohlo by vás zajímat

Další články