Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zklamání a nervozita v Ulici: Matěje mučí výčitky svědomí a nevěrník Maléř stojí před rozhodnutím!

+ Dalších 37 fotografií
Tento týden bude v Ulici opravdu hodně drsný. Matěj Jordán se snaží vypořádat s faktem, že srazil člověka a hrozí mu vězení. Matěje trápí výčitky svědomí a jedná zkratkovitě. Co mu může zlomit vaz? A jak dopade setkání tváří tvář Veroniky Maléřové, která bude slavit výročí svatby s Martinem a bude je obsluhovat číšnice Šárka?

Jaké peklo prožívá viník tragické dopravní nehody? Matěj Jordán, jenž nešťastnou shodou okolností přejel člověka, by o tom mohl dlouho vyprávět. Mučí se výčitkami svědomí a obává se toho, co ho nyní čeká.

Policejní šetření pro něj nedopadá moc dobře, ale Matěje daleko víc trápí, že zničil život oběti i jeho rodině. Aby jí alespoň trochu pomohl v tíživé situaci, udělá něco, co by se mohlo rychle obrátit proti němu a čím by si mohl u soudu ještě více zavařit.

Co Matěj udělá? Jak na to zareaguje rodina oběti? A jak Matějovi blízcí? Zato u Maléřů se bude schylovat opět k pořádnému problému. Kolik příchutí může mít oslava jednadvacetiletého výročí svatby?

Martin by se jí nejraději vyhnul, protože má obrovské výčitky svědomí kvůli své zamilovanosti do Šárky. Přestože s těmito city bojuje, došlo i na vášnivé chvilky, jež ho nyní hodně tíží. To jeho nejbližší netuší, a tak uspořádají oslavu přímo v hospodě, kde Šárka pracuje.

A co víc – právě Šárka bude muset Martina a Veroniku i obsluhovat. Jak to Martin ustojí? Co bude moc na Šárku? A co bude divné samotné Veronice? Provalí se Martinovo a Šárčino tajemství v den výročí Martinovy svatby s Veronikou?

Související články

Další články