Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zklamaná nevěsta ze Svatby Petra: Blízcí prozradili, kdy bude první pusa a hádka s Reném

S Reném to nevyšlo.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Svatba na první pohled
Nová reality show Svatba na první pohled u diváků boduje. Největší pozornost na sebe strhla Petra, která se krátce po obřadu se sympaťákem Reném rozbrečela. Blízcí novomanželů prozradili, kdo se odváží k prvnímu polibku. Také řekli, kdy si myslí, že přijde první hádka.

Svatba na první pohled je nová reality show, kdy tři odborníci za pomocí vědy napárují 8 lidí, kteří mají největší kompatibilitu. Čtyři odvážné páry najdou možná díky tomuto unikátnímu experimentu lásku na celý život. Po svatbě, kdy se poprvé seznámí, odjedou na líbánky a na 30 dní si vyzkoušejí společný manželský život. Cílem odborníků je vytvořit páry, kterým to bude klapat a budou spokojení. Dokáže věda najít ideálního partnera? V případě Petry a Reného to tak zatím nevypadá.

Názory známých

V třetím díle si své ano řekli Petra a René. Jenže hned při obřadu to začalo skřípat. Petra se vůbec nezdála nadšená a krátce po svatbě se rozbrečela. Petra si totiž není jistá, že takový vztah zvládne. U sympaťáka Reného jí totiž "něco chybí a musí přijít na to, co to je", až pak se uvidí, zda může pokračovat. "Nejsem vyloženě spokojená, něco mi tam vadí," uvedla.

Blízcí novomanželů prozradili, kdy podle nich přijde první hádka. "Dávám tomu týden," řekl kamarád nevěsty. Babička ženicha si myslí, že hádka přijde nejspíš za dva týdny. Oba se ale mohou mýlit. Hádka může přijít mnohem dřív.

Krom toho blízcí také řekli, kdo bude iniciovat první polibek. Kamarádi nevěsty i babička ženicha si myslí, že to bude ze strany Reného. Tatínek ženicha si zas myslí, že to bude oboustranné.

Pořídí si René a Petra nejprve mazlíčka nebo potomka? Kamarádi nevěsty si myslí, že mazlíčka. Babička ženicha by se naopak přiklání k druhé variantě. "Mazlíčka asi ne. Potomka bych možná chtěla," svěřila babička Reného. "Podle mě budou mít dvě děti," dodala.

Související články

Další články