Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zklamaná Ewa Farna přiznala: Kvůli porodu Artura (2 měsíce) přišla o kšefty

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Podivné praktiky
Že po porodu nezvládnu koncertovat? Pche, tak zírejte! Ewu Farnou (25) vytočili doběla polští pořadatelé, kteří jí kvůli narození syna Artura (2 měsíce) odřekli plánované koncerty. "Prostě s námi nepodepsali smlouvy," svěřila zpěvačka s tím, že se setkala dokonce s výsměchem. U nás ale jezdí z jednoho vystoupení na druhé a těší ji, že Polákům vytřela zrak.

Tak tohle Ewa Farna (25) ještě nezažila! Když se jí narodil Artur (2 měsíce), užila si s ním šestinedělí a pak hodlala naskočit zpátky do vlaku jménem koncertování. Jak ale sama svěřila na Instagramu, některé z domluvených vystoupení bohužel neproběhly.

Mohl za to přístup některých Poláků, kteří odřekli kvůli zpěvaččině porodu. "Polští pořadatelé bohužel nevěřili, že budu vystupovat a nepodepsali s námi smlouvy. Češi v tomhle byli odvážnější," prohlásila s tím, že vystupování v Česku běží podle plánu. "Trošku smutné, že když někdo zjistí, že někdo bude mít dítě, poruší dohody," postěžovala si Farna.

Ne všichni ale spolupráci s Farnou odpískali a v červenci tak odehrála první koncert v Polsku od narození syna. "Tímto pozdravuji všechny pořadatele, kteří se vysmívali mé manažerce, když oznámila, že jsem už během léta schopna koncertovat. A mimo jiné tvrdili, že ospalá žena nezvládne dobře zazpívat," vychutnala si Ewa zrádce.

V Česku zazpívala naposledy v pátek v Olomouci a diář má nabitý i po zbytek srpna. Už za dva týdny ji uvidí fanoušci v Jaroměřici nad Rokytnou. Od podzimu pak pokračuje její české turné Málo se známe, první zastávka bude v říjnu ve Zlíně.

Mohlo by se zdát, že si Ewa svého prcka kvůli práci vůbec neužije, opak je ale pravdou. "Mateřství je bezpochyby na prvním místě. Dnes poprvé z 24 hodin pouhých skandálních 22,5 spolu. A to se přece nemusí vylučovat s občasným koncertováním," říká a za důkaz považuje, že rodinný provoz běží tak, jak má. "Existují matky, které opravdu řeší větší problémy než já. Každé dítě je jiné, proto se nesuďme. A každá máma ať si dovolí takové tempo, na jaké se cítí," uzavřela šťastná zpěvačka.

Související články

Další články