Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zklamaná Eliška Bučková čekala ŽÁDOST O RUKU, ale rybář Vágner se nevyjádřil. Proč na něj modelka tak tlačí?

Zamilovaný páreček žije na psí knížku.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Modelka Eliška Bučková (26) už by se ráda viděla se svým rybářem Jakubem Vágnerem (34) před oltářem. Pokukuje po svatebních věcech, ale ten holomek s prutem v ruce se ne a ne vymáčknout. I když všude roztrubuje, jak sexy brunetku miluje, tak se žádostí o ruku si dává dost na čas. Eliška z toho začíná být už dost nervózní!

Randí spolu ani ne rok, svou lásku dlouho tajili. Jenže i tak se to zdá bývalé Miss dlouhá doba na to, aby ji Kuba požádal o ruku. Jenže pořád nic a nic. Podle našich informací to čekala na své narozeniny, které měla před měsícem, ale se zklamáním se nedočkala.

„Eliška tajně doufala, že bude požádána o ruku, ale nepřišlo to. Snažila se to maskovat, ale bylo na ní vidět, že je zklamaná. Už by chtěla být paní Vágnerová a Jakuba mít pojištěného,“ prozradil redakci eXtra.cz blízký zdroj z modelčina okolí.

Přitom se teprve vlastně poznávají a měli by na to jít pomalu. Zatím se k bohatému rybáři přestěhovala k rybníku, pořídili si pejska, tak asi další level by měla být svatba. Eliška už se vidí v bílém, jak říká to sladké „ANO“.

Ale to si bude muset počkat, až k tomu dospěje Vágner. Vypadá to, že se mu do chomoutu moc nechce. Třeba ho nakonec požádá o ruku sama Miss, to by byla opravdu dobrá komedie.

Související články

Další články