Daisy Lee již několik týdnů u před odletem do USA oznámila podrobnosti na sociálních sítích a moc se těšila, že zažije něco nového. Po příletu byla nadšená a svůj nový domov si nemohla vynachválit, ale postupem času to šlo z kopce.

Daisy se po nějaké době dokonce tajně odstěhovala z domu, kde žila od začátku. Za celým incidentem měl být přehnaně přátelský majitel nemovitosti: „Pořád mi vyvolával, kde jsem a kdy se vrátím domů. Chtěl se se mnou dívat na televizi nebo večeřet se mnou, ze začátku jsem to nechápala, teď mi je ale všechno jasné!“

Poté, co se odstěhovala, se jí ulevilo, ale problémy se stupňovaly a Karolína pochopila, že za její potíže může z velké části agentura, pro kterou pracovala: „Nedávali mi peníze po scéně, oni mě ubytovali tam, kde jsem bydlela a dokonce naslibovali majiteli, že mu budu dělat společnost, proto byl tak vlezlý,“ řekla Karolína na sociálních sítích.

"Ostatní agentury se odmlčely poté, co věděly, pro koho pracuji. Tato agentura má zde v USA špatné jméno a kdybych to tušila, nikdy bych s nimi do spolupráce nešla. Chci jen varovat ostatní holky, aby nemusely procházet tím, čím jsem si musela projít já. I když to nebylo lehké, pár hezkých vzpomínek z USA přece jen mám.