Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zkazil Rytmus Daře letošní svátky? Tuhle REAKCI NA TĚHOTENSTVÍ Jasminy nikdo nečekal!

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Zlost?
O čem se řadu měsíců pouze spekulovalo je konečně skutečností. Rytmus (41) a Jasmina Alagič (29) čekají prvního potomka. A všichni se ptají, jak na tuhle částečně čekanou i nečekanou novinu bude reagovat Dara Rolins (46). I s ní chtěl totiž rapper v minulosti miminko, ale nevyšlo to. Zpěvačka vyslala jistý signál už na Štědrý den!

Ne Dara Rolins, ale Jasmina Alagič se stane tou vyvolenou ženou, která dá Rytmusovi prvního potomka. A kdo by si myslel, že se z toho Dara hroutí, ten asi spadl z višně. Alespoň se tak dá usuzovat ze zpěvaččiných vánočních fotek.

Dara k radostné novině svého expřítele zatím nic neřekla, ale svým způsobem už reakci do světa vypustila. Na Štědrý den se totiž vyfotila s dcerou Laurou (10), kterou má s Matějem Homolou (45). „Ať je tento den šťastný, plný lásky, pokoje a pocitu štěstí, který prožíváme v takto neobyčejně obyčejných chvílích,“ připsala k dojemnému snímku.

Chtěla tím snad říct, že životní štěstí už našla, a tak nemá Rytmusovi a Jasmině co závidět? To ví prozatím jen sama Dara. Jisté ale je, že v luxusní vile za Bratislavou teď panuje nejradostnější atmosféra vůbec!

„Tyto Vánoce trávíme s Patrikem dva, ale už ty následující nás bude o jednoho víc. Máme z toho daru radost, jsme vděční za všechnu radost, kterou nám dává, i když je teprve v bříšku. Chtěli jsme se s vámi o tento zázrak podělit,“ napsala Jasmina a jí a Rytmusovi gratuloval celý Instagram.

Související články

Další články