Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zkažený Silvestr Agáty a Jaromíra: Smutná Hanychová plakala, pak vzdychala na gauči

Agáta Hanychová
Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová
+ Dalších 8 fotografií
zdraví

Agáta Hanychová (37) neměla nejlepší start do nového roku. Pořád pláče pro babičku a do toho ji skolila teplota. Žádné silvestrovské radovánky se tak nekonaly a ona trpěla na gauči před televizí, zatímco Jaromír Soukup (53) obětavě klohnil čaje, o čemž informovala na svém Instagramu.

Agáta Hanychová je s dětmi Miou (5) a Kryšpínem (11) na horách, kam je vyvezl otec jejího třetího potomka, mediální magnát Jaromír Soukup. Protože už je Agáta v poměrně vysokém stupni těhotenství, vzdala se milovaného snowboardu.

Smutná Agáta: Už asi minutu nepláču

Na svém Instagramu informovala, že s prknem končí. "Já už snowboardovat nebudu. Už to nebudu pokoušet," prohlásila překvapivě rozumně. A zatímco Kryšpín s Jaromírem brázdili sjezdovky, ona kontrolovala Miu v lyžařské školičce. Následně pak ve stories rozechvělým hlasem informovala své holčičky, že už asi minutu nepláče. "Velmi vzácná chvilka, děti si hrajou a já už asi minutu nepláču, tak snad se to stane i příští rok," uvedla smutně bez dalšího vysvětlení, co ji rozplakalo. Zřejmě se ale pořád nemůže sebrat ze smrti milované babičky Olgy, která o Vánocích opustila tento svět.

Později se Agáta přihlásila z gauče. "Tak holčičky, tenhle Silvestr... Já mám tak asi 39," pronesla s plným nosem a s tím, že obě děti spí. "Jedinej, kdo chtěl jít na diskotéku a smutně se tu sám musí opíjet bílým vínem, je náš statečný zachránce, který nám vaří čaje," ukázala na Jaromíra s dotazem, jestli je to zábavné. "Ano, miláčku, jistě," uchichtl se Soukup rozvalený před televizí. Dvojici přejeme, aby jim humor i v takových situacích nadále vydržel.


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy