Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zkažené Vánoce Verešové: Někdo šíří "její" intimní video, Andrea za dopadení nabízí majlant

Zkažené Vánoce Verešové: Někdo šíří "její" intimní video, Andrea za dopadení nabízí majlant
Zdroj: Archiv
+ Další 3 fotografie
kauza
Andrea Verešová (40) a Daniel Volopich (56) řeší při Vánocích opravdu nepříjemnou situaci. Po internetu koluje video, kde má údajně být právě modelka se svým manželem a mají souložit. Verešová na svých sociálních sítích sdílela výzvu, že nabízí 50 000 Eur (zhruba 1 300 000 v českých korunách) tomu, kdo najde viníka, který video sdílel a rozšířil.

"S politováním musím konstatovat, že se objevilo video, které má za cíl poškodit a zdiskreditovat mě i mého manžela. Rozhodli jsme se proto podat trestní oznámení a zároveň požádat veřejnost o pomoc v hledání autora a šiřitelů této nechutné videomontáže. Ta poskytnutí informací vedoucích k dopadení pachatele nabízíme 50 000 Eur," napsala si Andrea Verešová na Instagram, přičemž přidala i kontakt. Pár musí být pěkně dopálený. Je snad čemu se divit?

Na videu je zachycena soulož, kde je žena Verešové sice podobná, zda je to ona, však jisté není. Andrea to kategoricky odmítá. Krátké, zhruba tříminutové video začalo kolovat po sítích už na Štědrý den. Kouzelné Vánoce tak měla modelka Verešová s manželem Volopichem pouze do doby, než na nepříjemnost přišli. Pár se rozhodl řešit vše právní cestou a opravdu si nenechají celou záležitost líbit.

Redakci eXtra bylo video nabídnuto, námi však bylo samozřejmě odmítnuto.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články

Nejnovější kauzy