Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zkažené plastiky celebrit, díl V.: Krampolová kvůli silikonům málem umřela, lifting jí znetvořil tvář

+ Další 2 fotografie

Manželka herce Jiřího Krampola Hana (52) si s plastickými operacemi užila své. Touha po dokonalém těle a mladistvém vzhledu se jí pěkně vymstila.

Asi před šestnácti lety si Hanka nechala odsát tuk z břicha. Jenže po nějaké době zase přibrala a všechen tuk byl zpátky. Jednu z nejhorších zkušeností si Krampolová zažila v době, kdy si poprvé nechala do těla voperovat silikonové implantáty. Výsledkem byla asymetrická ňadra, neustálé teploty a užívání antibiotik. Naštěstí paní Hanka včas zašla k jiné lékařce, která zjistila, že se jedná o rozsáhlý zánět v oblasti implantátů.

Další šok ale pro Krampolovou přišel po několika letech. V roce 2010 se Hanka svěřila do rukou lékařů, kteří jí provedli obličejový lifting, liposukci břicha a odsáli tuk i z oblasti stehen a kolen. Z výsledku faceliftingu ale byla Krampolová na zhroucení. Levou tvář měla odulou, posetou pigmentovými skvrnami s obrovskou jizvou.

Krampolová nikdy nepřiznala, kolik má za sebou zákroků, ale je zářným příkladem toho, jak katastroficky může touha po kráse dopadnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články