Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zkažené plastiky celebrit, díl IV.: Zborcený nos Dary Rolins a výměna silikonů!

Dara Rolins si nechala přeoperovat nos. Dokonce dvakrát.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Zpěvačka Dara Rolins (40) patří mezi české celebrity, kterým nedělá velký problém přiznat úpravy svého zevnějšku. Dara to, že už byla několikrát pod kudlou, sice prvoplánově nevykřikuje (na rozdíl od jiných), ale když se jí na to zeptáte, nemá problém odpovědět.

I u ní ale nevyšla operace na první dobrou. Před lety si Dara nechala vymodelovat nos, ale po pár letech musela na operaci znovu. V 90. letech si nechala do prsou vložit silikonové implantáty, ale ty si podle serveru iglanc.cz musela po letech nechat znovu vyměnit. Ne snad, že by se zpěvačce její prsa nelíbila, ale životnost tehdejších výplní byla jen deset let a bylo potřeba je vyměnit za novější.

Co má ale Dara vykoupené těžkou dřinou, je její tělo. V poslední době se sice někteří fanoušci podivují nad tím, že je jejich hvězda „už moc“, ale zpěvačka má ve svém věku figuru, kterou by jí mohly závidět holky o polovinu mladší.

Související články

Další články