Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zkažené plastiky celebrit, díl III.: Romana Jákl Vítová chtěla mít rty jako Angelina Jolie, ale botox z její pusy udělal odulé kačeří pysky

Romana Jákl Vítová má za sebou neblahou zkušenost s botoxem.
Zdroj: Profimedia.cz

Spousta celebrit touží mít dokonalé rty, ideálně pěkně veliké a sexy. Mnohé z nich si však kvůli této touze nechají do svých rtů napíchat velké množství botoxu nebo kyseliny hyaluronové, které jim má zaručit požadovaný tvar.

V mnoha případech se ale nakonec rty podivně zdeformují a do doby, než se látka vstřebá, vypadá nositelka jako kačer. Přesně to se stalo před lety Romaně Jákl Vítové (36), které velké množství přípravku vytvarovalo ústa do nepřirozeného tvaru. Výsledek působil příliš uměle a nesymetricky. Bývalá rosnička se však k zákroku nikdy nepřiznala.

Často se v její souvislosti hovořilo o plastice prsou, ale jedinou operaci, kterou Romana přiznala (protože to měla od kliniky zadarmo) a ještě se u toho nechala nafotit, bylo odstranění křečových žil.

Související články

Další články