Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zkažené plastiky celebrit, díl I.: Miss Hadašová se vdala. Připomeňte si její silikony, které po první zkažené operaci vypadaly jako dvě shnilé hrušky

Lucie Hadašová si musela nechat udělat silikony nadvakrát.
Zdroj: herminapress.cz

Česká Miss 2007 Lucie Hadašová (27) se pár měsíců po svém zvolení rozhodla zajít na plastickou operaci prsou. Svoje přírodní jedničky jí lékaři na soukromé klinice zvětšili na prsa číslo tři. I když si modelka operaci pochvalovala, po roce a půl musela pod kudlu znovu.

První operace se chirurgům nepovedla. Její prsa i se silikonovými vycpávkami vypadala jako dvě shnilé hrušky a nepěkně hyzdila jinak dokonalé tělo modelky. Lucie slyšela kritiku na svůj dekolt ze všech stran a rozhodla se pro reoperaci. „Ta operace byla nutná. Vznikly tam nějaké kapsy a prsa mi dost sjela,“ přiznala tehdy Hadašová. Misska si totiž jako jedna z mála nechala upravit prsa ve tvaru kapek, což opravdu nevypadalo dobře. Po druhém zákroku jí lékaři konečně vložili implantáty na správné místo.

Hadašová si včera na své narozeniny řekla „Ano“ se svým dlouholetým partnerem, hokejistou Jaroslavem Bednářem (36) na vinici v Zaječí u Břeclavi. Spolu už mají tříletou dceru Denisu.

Související články

Další články