Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Zkažené narozeniny Felixe Slováčka: Dcera Anička odmítla dorazit, syn nenápadně zmizel

+ Dalších 18 fotografií
zklamání

Měl to být jeho den, na který sezval všechny své blízké. Oslava 79. narozenin měla ale pro Felixe Slováčka trpkou pachuť. Ačkoli se redakci eXtra.cz v rozhovoru pochlubil, že na místě budou všechny jeho děti, nakonec se musel smířit s faktem, že dcera Anička účast na poslední chvíli odřekla. Podle našich informací neunesla celonárodní ostudu, kterou v den narozenin jejího tatínka ztropila její maminka Dagmar Patrasová. 

“Mám tu všechny svoje děti a to mi úplně stačí,” odpověděl na dotazy eXtra.cz Felix Slováček, když jsme se ho zeptali, zda je pravda, že své ženě Dádě Patrasové, která přímo v den jeho narozenin nabourala nedaleko jejich vily a následně odmítla dechovou zkoušku,opravdu zakázal vstup na večírek.

"Domluvili jsme se, že bude lepší, když dnes nepřijde," uvedl Slováček. "Pokazilo by mi to celý večer," dodal rázně a bylo vidět, že jeho trpělivost není nekonečná.

Dáda dostala zákaz

Zatímco on se obával, aby mu oslavu nezkazila Dáda, nechtěně se to povedlo jeho dceři Aničce. Ačkoli se Slováček pyšnil, že má na oslavě všechny své děti, právě nejmladší z jeho ratolestí odmítla na parádu v restauraci na Střeleckém ostrově v Praze dorazit.

“Anička se omluvila. Nedorazí. Necítí se na to být dneska ve společnosti a slavit,” sdělil nám jeden z organizátorů narozeninové párty slavného saxofonisty, na kterém bylo po celý večer zřejmé, že do poslední chvíle doufal, že se Anička přece jen objeví.

Felix a René nechyběli

Radost mu udělali alespoň syn Felix a dcera z prvního manželství René, kteří si tatínkovu narozeninovou oslavu nenechali ujít. Zatímco René, se kterou se Slováček třicet let neviděl a sblížili se až v posledních letech a jejich vztahy se upevnily paradoxně v době, kdy žil s Lucií Gelemovou, což Slováček před lety přiznal v rozhovoru pro Super.cz, zůstala do setmění a odcházela mezi posledními gratulanty, Felix mladší zůstal pouze nezbytně nutnou dobu. Krátce poté, co svému otci zahrál k narozeninám, se z oslavy po anglicku vytratil.

Ačkoli Felixovi přišla k narozeninám popřát plejáda celebrit a mezi gratulanty nechyběla ani Jiřina Bohdalová či František Janeček, bylo na něm vidět, že absence milované dcery ho hodně mrzela.

Nutno ale říci, že Anička nezrušila účast proto, že by svému otci cokoli vyčítala, ale měla se zhroutit pod náporem nechutných zpráv od lidí, kteří jí nejenže vyčítali, že veřejně kritizuje chování své maminky, ale někteří z nich jí navíc měli napsat, že měla raději "chcípnout".

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy