Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zkažená zlatá mládež: Děti těchto slavných osobností si odpykávaly tresty za mřížemi

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
I když děti vyrůstají v přepychu, dostává se jim toho nejlepšího vzdělání a mají dobré vzory v rodičích, nemusí to být zárukou, že i z nich vyrostou dobří lidé. I celebrity mají důvody se za své děti stydět, někdy malé, někdy velké, ale pokud jejich ratolest skončí ve vězení, vždy je to ostudné.

Ačkoliv většinou mají děti celebrit na růžích ustláno a odmalička cucají zlatý dudlík, samy okusí, jaké to je vyměnit přepych domova za chlad studené cely. Za mřížemi skončila spousta potomků slavných, mnohdy jen kvůli své nezodpovědnosti.

Se slávou rodičů děti mohou získat pocit, že jsou nedotknutelné. Že každý špatný skutek jim pro jméno slavné matky či slavného otce projde. Zákon ale na slávu nehledí, a proto se například i syn Jackieho Chana či dcera Jamese Browna ocitli za mřížemi.

Podívejte se do galerie na děti celebrit, které se podívaly za zdi věznic. Ať už šlo o prodávání drog, autonehody či vraždy, není pochyb o tom, že si svůj trest zasloužily. Z drtivé většiny z nich jsou dnes lepší lidé, kteří se ze svých činů poučili.

Související články

Další články