Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Zkažená dovolená Pavla Šporcla: Cestovní kancelář sdělila, jak bude situaci řešit

Pavel Šporcl během dovolené v Maroku.
Zdroj: Se souhlasem Pavla Šporcla
+ Další fotografie
stížnost

Houslista Pavel Šporcl (49) na svou poslední dovolenou nevzpomíná zrovna v dobrém. Na Facebooku ve středu popsal, jak se jeho pobyt v Maroku podle něj změnil v peklo poté, co hotel, kde byl s rodinou ubytován, zanedbal hygienu a na stížnosti reagoval arogantně. Podle Šporcla došlo i na výhrůžky vyhozením z hotelu za asistence policie. Cestovní kancelář Exim Tours pro eXtra.cz uvedla, že chce situaci řešit. Jakým způsobem?

"Dovolená nám pomalu končí. Doposud jsme postovali pouze fotky a pozitivní pozdravy. Ale uvnitř nás to po celou dobu neskutečně vřelo. Náš zájezd nebyl v žádném případě idylický, naopak. Společně s mnoha Čechy jsme totiž prožili velká překvapení nebo spíš zklamání, co se týká kvality, hygieny, ale i přístupu cestovní kanceláře Exim Tours." Takto začal houslista Pavel Šporcl na Facebooku popis podle něj zkažené dovolené v Maroku, ze které se právě vrátil.

Průjem i arogantní chování vedení hotelu

Následně popsal, s čím vším se musela jeho pětičlenná rodina popasovat. Začalo to podle něj průjmem, který postihl polovinu české výpravy. Pokračovaly problémy s čistotou, nefungující klimatizací, zablokovanými kartami ke vstupu do pokojů či netekoucí vodou. Když chtěla Šporclova žena Barbora Kodetová věc řešit s manažerem hotelu, dočkala se ostré reakce včetně výhrůžky vyhozením z hotelu po přivolání policie.

Podobně pochodil u vedení hotelu i sám Šporcl. "Budu si stěžovat nejen na celosvětové vedení společnosti Iberostar, ale především budeme od Exim Tours požadovat vrácení peněz za tento zpackaný zájezd. A už vím, že nebudeme jediní, protože mnoho Čechů zde, co se kvality týče, zažilo to samé co my," uvedl Šporcl.

Exim Tours: Chceme, aby zůstal naším klientem

Redakce eXtra.cz kontaktovala cestovní kancelář Exim Tours s žádostí o vyjádření k incidentu. "S panem Šporclem máme dohodnutou na příští týden schůzku, kde budeme řešit situaci ohledně jeho dovolené. Pan Šporcl schůzku přijal, odpověděl nám, že bude rád, když se sejdeme, a pak budou nějaké výsledky," odpověděl tiskový mluvčí Exim Tours Petr Kostka.

"Hlavně to chceme řešit. Chceme, aby zůstal naším klientem," dodal Kostka s tím, že další informace ohledně celé kauzy do té doby nechce sdělovat.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy