Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zkažená dovolená Moniky Marešové: Vykradli jí hotelový pokoj, přišla o největší cennosti

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
krádež
Monice Marešové zbyly oči pro pláč. Dovolená snů se během pár vteřin změnila v noční můru poté, co zjistila, že jí z hotelového pokoje zmizela truhlička plná šperků. Kvůli krádeži tak manželce Leoše Mareše (43) uletělo i letadlo do Česka a následně spoustu času proseděla na policejní stanici.

I dovolená se může velmi nepříjemně zvrtnout. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila Monika Marešová, která po příchodu na svůj hotelový pokoj zjistila, že jí někdo odcizil šperkovnici. S otřesným zážitkem se svěřila na Instagramu.

„Bohužel se mi stala nepříjemná událost – z hotelového pokoje mi byla odcizena krabička se šperky (hodnotu nebudu uvádět, u některých z nich se nedá ani vyčíslit – dárek k narozeninám, výročí, či šperk po babičce),“ rozepsala se Monika v instastories.

Krádeží její den neskončil. „Ráno mi tak uletělo letadlo do ČR a já proseděla půl dne na policii. Přišla jsem o něco cenného a zároveň jsem si o to víc uvědomila, kolik věcí ve svém životě, na rozdíl od jiných, mám,“ napsala.

Dobrý skutek

Místo toho, aby se Monika Marešová vydala na nákup šperků, které jí nyní chybí, rozhodla se udělat něco velmi krásného. „Dnes je velmi výjimečný den, dobroden, který by nemělo nic a nikdo pošpinit. Je to den, kdy dobro šíříme protože chceme a ne proto, že musíme,“ vysvětlila Monika.

Manželka Leoše Mareše sice přišla o šperky, srdce má ale zřejmě ze zlata. „Věci zůstanou jen věcmi, i když se k nim vážou vzpomínky, ty jsou ale cennější. A co je ještě cennější, je zdraví, domov a láska. Proto i já se tento rok připojuji k dobrodnu a věnuji částku 330 tisíc na dobrou věc. Jedna koruna za každého sledujícího,“ dodala Marešová.

Související články

Další články