Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zjistili jsme, kdo bydlí v domě Milady Horákové! Na prohlídku nás vzal Komárek z hnutí ANO

Premiéra snímku Milada, na které nechyběly obsazené herečky ani samotná dcera Milady Horákové Jana Kánská, proběhla v kinech minulý týden. Redakce eXtra.cz zapátrala kolem domu, v němž Milada Horáková žila. K velkému překvapení v něm aktuálně bydlí bývalý poslanec za ANO Martin Komárek. Redaktory eXtra.cz vzal do legendárního domu na prohlídku.

Dům má letitou historii. Prošel vnitřní rekonstrukcí, kdy byl celek „rozporcován“ na čtyři bytové jednotky, které samostatně mají okolo 160 metrů čtverečních. Kolem domu je krásná zahrada. Venkovní interiér zůstal zachován a původní je i balkon. „V létě je z něj krásný pohled do zahrady, kde všechno kvete. Často se mi v hlavě prolíná osud paní Milady, který rozhodně nebyl jednoduchý,“ prozradil nám Komárek, který v domě žije s manželkou a její maminkou. „Maminka ženy tu žije přes padesát let. Má mnoho vzpomínek,“ pokračoval Komárek s tím, že když se do domu ke své manželce nastěhoval, měl chvíli problém si zvyknout na velkou prostornost. „Několikrát se mi stalo, že jsem musel hledat záchod,“ řekl s vtipem.

Jaká je historie krásné vily, kde žila bojovnice za svobodu? A jak vypadá interiér? Podívejte se na exkluzivní video.

Kdo je Martin Komárek: Narodil se 13. února 1961 v Praze. Je bývalý český novinář, poslanec, komentátor, spisovatel a syn bývalého politika a prognostika Valtra Komárka. Do června 2013 působil jako komentátor v deníku MF DNES, poté začal spolupracovat s politickým hnutím ANO 2011 podnikatele Andreje Babiše, ačkoli jej dříve kritizoval za podezřelé a neprůhledné zbohatnutí a za šíření nepodložených zvěstí o korupci u jiných. V hnutí ANO působil v celostátním předsednictvu, ale na čtvrtém sjezdu hnutí ANO v roce 2017 tento post neobhájil. (zdroj: wikipedie))

Související články

Další články