Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zjištění roku: Uprchlíci dělají svinčík a netřídí odpad! Někteří lidé jim nerozumí

Uprchlíci dělají bordel a netřídí odpad. Není se ale čemu divit.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Uprchlíci jsou pořád na cestách a utíkají před válkou. Nikdy nevědí, kde budou spát a co budou jíst. Většinou se musí starat i o malé děti. Tahat tak velké kufry, když nachodí stovky kilometrů, není úplně jednoduché. A tak se není čemu divit, že po sobě zanechají občas nějaký ten nepořádek. Spousta lidí tomu ale nerozumí.

Jako například uživatel Facebooku pan Rytíř teprve teď zjistil, že uprchlíci dělají bordel. A je jejich chováním znechucen. Vyjádřil se k nim nehezky i na sociální síti. Diví se, že uprchlíci dělají bordel a všechny potraviny si s sebou nemůžou vzít na cesty. Pan Rytíř asi nikdy neutíkal před válkou.

„Jestli mne někdo požádá o korunu na uprchlíky, dostane pěstí, aby se probral! Své děti vedu k úctě k přírodě a potravinám, třídíme osm druhů odpadů a tohle tedy ne. Obohacení touhle kulturou tvrdě a zásadně odmítám.“

Je vidět, že pan Rytíř, který mimo jiné podporuje Blok proti islámu, nikdy nebyl v uprchlickém táboře a na útěku. Uprchlíkům totiž nic jiného nezbývá. A na třídění odpadu nemají prostor, čas ani sílu. Jak by asi tak třídili odpad někde venku na louce?

Většinou spí na zemi, jsou promoklí a v Maďarsku je ani nechtějí přijímat do nemocnic. Někteří mají v této zimě zápal plic a na třídění odpadu jen těžko mají pomyšlení. Pan Rytíř by měl možná nějaký takový uprchlický tábor navštívit. Pak by se k nim vyjadřoval úplně jinak.

Související články

Další články