Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zjevil se Donald! Paní čistila ucho pejskovi a našla tam Trumpa

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
bizár
Českým Facebookem hýbe fotografie psího ucha. Když se mírně stiskne, rýsuje se v něm obličej amerického prezidenta Donalda Trumpa. Snímek je naprostým hitem, ovšem paní Dana, která ho na Facebook dala, ho dle našich zjištění jednoduše převzala od jisté Jade Robinson z Ameriky, která Trumpa našla v uchu svého bígla.

Nejnovějším miláčkem českých sociálních sítí se dnes stal pejsek z Ameriky. Bígl jménem Chief má totiž v uchu prezidenta Spojených států Donalda Trumpa! Snímek byl už dříve hitem Ameriky, nyní ho do Česka znovu přinesla paní Dana.

Neobvyklého tvaru psího ouška si všimla jeho panička Jade Robinson. Neváhala, Trumpův obličej vyfotila a fotka sklidila ohromný úspěch. Tisíce sdílení a lajků na Twitteru jsou jen zlomkem počtu lidí, k nimž se snímek dostal. „Tohle je můj bígl Chief. A hádejte co! Má Donalda Trumpa v uchu,“ pochlubila se s objevem Jade.

Není to poprvé, co se na nezvyklém místě objevila tvář amerického prezidenta. Už před nějakou dobou se lidé pozastavovali nad dýněmi, které Trumpa rovněž připomínaly. Nemusíme se ale bát, že by šlo o převtělení a prezident vládl z ucha nebo dýně. Pravý Donald Trump je v bezpečí Bílého domu.

Související články

Další články