Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Žízeň jak Dáda má dohru. Zuzana Bubílková se výčitce Patrasové vysmála: To máš za nehodu, vzkazuje

Žízeň jak Dáda: Zuzana Bubílková se výčitce Dagmar Patrasové vysmála: To máš za nehodu, říká
Zdroj: se souhlasem Zuzany Bubílkové, profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
REAKCE

Jak již redakce eXtra.cz informovala, zpěvačka Dagmar Patrasová (66) nevydýchala, že si z ní satirička Zuzana Bubílková (70) dělá šprťouchlata, když napsala, že má žízeň jako Dáda. Kvůli této poznámce se bývalý idol mužů neváhal hlasitě ozvat. Tím upřímně glosátorku dění kolem nás pobavila. Co řekla eXtra.cz?

Zuzana Bubílková: Dádu nechápu

Královna srdcí zabavovačů řidičských průkazů Dagmar Patrasová k vtipné poznámce o žízni jak Dáda na Instagramu bavičky napsala jen nevěřícné „Cože?“. Bubílková se ovšem diví, co ji na tom tak překvapilo.

„Že tam něco psala, jsem si lehce všimla. Ale co na tom je strašného? Nic zlého jsem tím nemyslela. Je to přirovnání. Dělám různé pořady, píšu texty, tak podobných použiju denně klidně dvacet. Doteď na to nikdo nereagoval. Ani Alena Schillerová a další politici. Do těch se navážet může a do jiných ne? A to pivo je nealkoholické, tak je to vlastně pochvala,“ řekla eXtra.cz s nadsázkou stálice české zábavní scény Zuzana Bubílková.

„Žije to už svým životem a koluje to po sociálních sítích. Psal mi už jeden zpěvák, že se tomu směje v kuse už hodinu. Nečekala jsem, co to vyvolá,“ tvrdí.

„Je to prostě přirovnání a je to dobré přirovnání. Může být ráda, že vůbec nějaké je. Přece ale každý máme žízeň. Nebo Dáda ne?“ ptá se Bubílková zvesela.

Reakce na podivnou nehodu

„Tak si k tomu napsala svoje, no. Nebudu se ale moc pouštět do reakcí na reakce. Prostě jsem to tam dala, připadalo mi to normální, nechtěla jsem tím nikoho urazit. Je to její problém, jak to řeší. Ale musí počítat s tím, že když na veřejnost vycházejí informace o ní, že budou satirici, kteří se do toho trefí,“ doplnila.

A pak nabila na další známé jméno.

Připadalo mi to trefné. Ale dobře, příště tam dám, že mám žízeň jako Václav Upír Krejčí. ​Ten se určitě neurazí,“ slibuje pro eXtra.cz pobaveně. Naráží tak na nedávný opilecký malér baviče.

„To do mě třicet let rýpou dennodenně. Kdybych se měla pokaždé urážet, nedělám nic jiného,“ diví se Zuzana Bubílková závěrem reakci Patrasové.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy