Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Živý Ken Rodrigo Alves to pěkně rozjíždí! Paří ostošest a sbalil slavnou playmate!

Umělák se tedy nezdá!
Zdroj: instagram
+ Dalších 33 fotografií
Umělák Rodrigo Alves je v poslední době samá party. Jeho život se skládá z plastických procedur ve dne a divokých večírků v noci. Zatímco plánuje náročnou transplantaci očních bulv, odskočil si do Londýna na Miss Motors, kde se neváhal lísat k přítomným kráskám.

Nejen že se ještě nerozpadl, ale on dokonce jenom kvete. Živý Ken Rodrigo Alves má společenské akce velmi rád. Asi už mu nevadí být se svým ksichtíkem středem pozornosti a neváhá se tulit ke kdejaké umělé Barbie.

Na poslední party si k tulení zvolil playmate Chloe Khan! Tahle vyumělkovaná rajda se proslavila jako modelka, playmate, a dokonce fušovala i do pornoprůmyslu. Na jejím těle je asi tolik přirozeného jako na těle Alvese, a tak si ti dva hezky notovali.

Je s podivem, že se Alves večírku vůbec účastnil, na tom posledním se totiž zpil pod obraz a musel být hospitalizován. Vypadá to, že slavnému umělákovi se docela daří. Vlastní pořad a rodinné jmění mu vynášejí tolik, že si může dovolit za bizarní operace utrácet statisíce liber.

Na jeho těle je umělé snad úplně všechno, a přesto, že tvrdí opak, často ho sužují nějaké zdravotní problémy nebo komplikace. Jak dlouho může tenhle životní styl vydržet, než se úplně rozpadne?

Související články

Další články