Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Živý Ken Rodrigo Alves si nechal napíchat svou bujnou kštici: Děsivé fotky přímo ze sálu

Co si o tom myslíte?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves se zařekl, že nepodstoupí už žádné další plastické operace. Běžné procedury, jako je například doplnění vypadané kštice, do tohoto prohlášení evidentně nespadají. Přitom ještě nedávno do médií prohlašoval, že se chytá odstranit si šest žeber, aby si mohl lépe zapnout bundu.

Živý Ken Rodrigo Alves měl sen, že by chtěl jednou vypadat jako plastiková panenka z obchodu. Kvůli tomu podstoupil nespočet plastických operací a utratil miliony dolarů. Momentálně mu doktoři už zakázali další plastické operace, protože by je už nemusel přežít.

Nejzvláštnější na tom je, že i když Alves do svých operací vrazil tolik peněz, tak není postavičce Kena prakticky vůbec podobný. Je to takové plastikové monstrum, ale Ken určitě ne. Je jasné, že tenhle člověk je na plastických operacích závislý a zbavit se jich nebude jednoduché.

Když mu doktoři zakázali operace, rozhodl se, že podstoupí alespoň jemnou kosmetickou úpravu. Od doktorů z Beverly Hills si nechal doplnit vlasy na svou hlavu. Zákrok vypadá dost nechutně a bude určitě bolestivý. Ale pro Rodriga, který je zvyklý na jiné procedury, to určitě nic nebylo.

Související články

Další články