Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Živý Ken Rodrigo Alves se chystá na svou nejnebezpečnější operaci: Proč si nechá rozřezat oko?

Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
Pro někoho plastiková kreatura, pro jiného vzor a ideál krásy! Rodrigo Alves má za sebou přes 50 operací a desítky zkrášlovacích zákroků. Nemíní přestat, naopak jde dál a chce zjistit, co mu medicína ještě nabídne. Teď se chystá na svou nejnebezpečnější plastiku vůbec a navíc se se vším svěřil slavnému českému modelovi!

Ken se svěřil Kenovi! Český Ken Robert Paulat, šéfredaktor magazínu Lui, se dozvěděl o dramatické operaci, kterou jeho kamarád Rodrigo chystá, a neprodleně mu zavolal, aby se zeptal na detaily.

Tihle dva se hodně dobře znají z Hollywoodu, a tak umělohmotný Brazilec popsal, proč se rozhodl jít na nebezpečný zákrok. Tentokrát totiž budou pod skalpelem jeho oči.

"Právě teď chystám další novinku, chci si nechat změnit barvu očí. V Americe je to teď senzace. Říznou ti do oka a vymění čočku za jinou. Víš, že nosím čočky, protože mám jinak hnědé oči? Tohle můj problém vyřeší. Navíc toužím po tyrkysově modrých očích s nádechem šedé," řekl Robertu Paulatovi v rozhovoru pro Lui.

Rodrigo nedávno podstoupil operaci pozadí a ta dopadla dobře, více ZDE Jenomže jsou okamžiky, kdy všechno není tak růžové. Dohromady 6x byl na operaci nosu a pořád není spokojený. "Naposledy se mi úplně zbortil. Všichni se mi smáli, že jsem jako Michael Jackson a že se rozpadnu. No a já jsem ve finále nemohl ani dýchat," popisuje děsivou zkušenost. Nakonec ho zachránil chirurg z Berlína, ale on s tvarem svého nosíku pořád není spokojený a chce riskovat dál. Stojí mu to za to?

"Koukej, já vím, že se mi lidé smějí, říkají, že jsem jako komiksová figurka, ale mně to nevadí. Já jsem si splnil sen. Jsem celosvětově známý, zvou mě do všech show, psalo se o mně v Timesech, objevil jsem se i na CNN a vydělám opravdu obrovské peníze, za něž si můžu dopřát život v luxusu," říká s tím, že možná v rámci svých cest dorazí i do Prahy.

Vzal by s sebou přítelkyni Pixee, která je plastickými operacemi posedlá stejně jako on. Neváhala a nechala si dokonce vyoperovat žebra. Více o ní ZDE

Související články

Další články