Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Živý Ken přijde o mužství: Rodrigo Alves dokončuje svou proměnu v ženu se vším všudy

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
galerie
Rodrigo Alves (36), který je světu známý jako živý Ken, se rozhodl k další radikální proměně. Když si nechal narůst vlasy, mnozí si mysleli, že jde jen o další výstřelek muže, který už neví, co se sebou dělat. Opak je však pravdou a Alves oznámil, že je transsexuál. Až nyní, v kůži ženy, se prý cítí konečně šťastný.

Od Rodriga Alvese už veřejnost nic šokujícího nečekala. Přeci jen v minulosti podstoupil takové množství plastických operací, že už na něm nebylo nic, co by se dalo změnit. Ukázalo se ale, že se dlouhodobě chystal své fanoušky i odpůrce velmi překvapit.

Někdejší živý Ken se rozhodl, že v kůži muže není šťastný. Veřejně přiznal transsexualitu a převtělil se do Barbie, kterou se prý cítil být už dlouho. „36 let jsem žila jako housenka. Nyní jsem konečně motýl a chystám se vzlétnout,“ napsal Alves k fotce své dokonané proměny.

Jako žena nafotil několik sérií snímků, vystřídal několik modelů a líčení a lidé se kupodivu shodují, že vypadá lépe než jako muž. Magazínu Daily Mirror se svěřil, že svou proměnu hodlá stvrdit odstraněním penisu a zvětšením prsou.

Nové tělo, nové jméno

S novým životním stylem přichází i patřičné změny. Rodrigo je výhradně mužské jméno, bývalý Ken si ho však nechtěl úplně měnit a nyní si jako žena nechává říkat Roddy. S postupem své proměny se prý bude fanouškům chlubit na sociálních sítích.

Související články

Další články