Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Živý Ken Justin Jedlica ukázal svého nového milence: Z toho mončičáka se vám zvedne žaludek

Co si o tom myslíte?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 14 fotografií
Živý Ken Justin Jedlica se nechal nafotit se svým novým milencem Shamem Ibrahimem a musíme uznat, že je to opravdu síla. Tihle dva maximálně dokazují, že lidská hloupost je opravdu bezmezná. Někteří lidé už opravdu nevědí, co všechno by udělali proto, aby byli neustále vidět a byli středem pozornosti.

Dnešní doba je na plastické operace hodně zvrácená. Čím dál tím více přibývá lidí, kteří podléhají tomuto trendu, zbytečně hazardují se svými životy a v mnoha případech to také nedopadá dobře. Typickým příkladem toho, jak by to nemělo dopadnout, je živý Ken Justin Jedlica.

Ten má na svém těle něco více než pět set chirurgických zákroků, za které zaplatil v přepočtu půl milionu liber, a stále nemá dost. Jeho touha po dokonalosti nabrala nečekané obrátky a stala se z ní závislost na plastických operacích.

A aby toho nebylo málo, tak tento bizarní úkaz, který se opravdu nepodobá Kenovi, si našel k sobě rovného. Tím není nikdo jiný než růžový mončičák Sham Ibrahim. Potkat tyhle dva společně uprostřed noci, tak nás nejspíše trefí šlak.

Podívejte se do galerie, jak vypadá nová Justinova láska, se kterou se momentálně ukazuje na veřejnosti a děsí své okolí.

Související články

Další články