Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Živý Ken je v šoku: "Jsi zrůda," ozvalo se z publika

"Vypadáš jako zrůda,"zaznělo na účet Alvese z publika.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Místo poklidné show čekalo Rodriga nemilé překvapení. Žena ho nazvala zrůdou a poté byla vyvedena ze studia. Že by si ještě nezvykl?

Díky svým četným plastikám je Rodrigo Alves (34) nazýván živým Kenem. Rodrigo zaplatil za vylepšení svého těla a především obličeje už 400 tisíc liber a jeho netradiční vizáží se dokonce inspirují i další muži.

Alves odjel do italského Milána natáčet živou show. Bohužel se jeho vystoupení nesetkalo s tak kladným ohlasem, v jaký doufal. V průběhu natáčení, kdy s moderátorkou Barbarou D'urso probíral své ručně malované oční čočky, ho jedna žena nazvala zrůdou.

Šokovaný Alves však udržel své emoce na uzdě a řekl: "Když jsem byl mladý, tak mě všichni šikanovali a diskriminovali za to, že jsem tlustý a ošklivý. Věřím, že každý může být tím, čím chce." Požádal, aby žena byla vyvedena a on mohl pokračovat ve své řeči. Živý Ken dodal, že jeho hlavním cílem je mluvit o společenském tabu, jakým je plastická chirurgie.

"Celé mé poselství je, že v životě můžeme být tím, čím chceme, s vůlí a odhodláním, bez ohledu na to, zda máte plastiku nebo ne," citoval Alvese Daily Mail. Rodrigo si nenávistná slova nebral až tak k srdci. Hodlá si i nadále nechat měnit své vzezření. V současnosti konzultuje odstranění tří žeber z každé strany.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy