Díky svým četným plastikám je Rodrigo Alves (34) nazýván živým Kenem. Rodrigo zaplatil za vylepšení svého těla a především obličeje už 400 tisíc liber a jeho netradiční vizáží se dokonce inspirují i další muži.

Alves odjel do italského Milána natáčet živou show. Bohužel se jeho vystoupení nesetkalo s tak kladným ohlasem, v jaký doufal. V průběhu natáčení, kdy s moderátorkou Barbarou D'urso probíral své ručně malované oční čočky, ho jedna žena nazvala zrůdou.

Šokovaný Alves však udržel své emoce na uzdě a řekl: „Když jsem byl mladý, tak mě všichni šikanovali a diskriminovali za to, že jsem tlustý a ošklivý. Věřím, že každý může být tím, čím chce.“ Požádal, aby žena byla vyvedena a on mohl pokračovat ve své řeči. Živý Ken dodal, že jeho hlavním cílem je mluvit o společenském tabu, jakým je plastická chirurgie.

„Celé mé poselství je, že v životě můžeme být tím, čím chceme, s vůlí a odhodláním, bez ohledu na to, zda máte plastiku nebo ne,“ citoval Alvese Daily Mail. Rodrigo si nenávistná slova nebral až tak k srdci. Hodlá si i nadále nechat měnit své vzezření. V současnosti konzultuje odstranění tří žeber z každé strany.