Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Živoucí Ken měl za úkol pořádně přibrat. Z tuku mu pak lékaři vymodelovali nový zadek!

Ken má nový zadek!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Živoucí Ken Rodrigo Alves (33) z Brazílie je závislý na plastických operacích. Už jich podstoupil desítky, ale ta poslední opravdu stojí za to. Měl za úkol přibrat a z přebytečného tuku mu lékaři vymodelovali nový zadek! Chce se za každou cenu co nejvíc podobat partnerovi panenky Barbie.

Rodrigo Alves si myslí, že je živoucím Kenem. A na svoji vizáž je opravdu hrdý. Aby vypadal jako panáček Ken, podstoupil už neuvěřitelných 40 plastických operací, které ho stály 12 milionů korun. A je na nich doslova závislý! Oči, vlasy, botoxové injekce a implantáty místo svalů… Tenhle týpek proměnu v Kena myslí smrtelně vážně.

Jeho poslední plastická operace byla poněkud kuriózní. Nechal si vymodelovat úplně nový zadek! Ale stálo ho to hodně úsilí. Musel přibrat, aby se mu v těle vytvořil tuk. A tak se ládoval zákusky a sladkostmi a tuk mu pak pomocí liposukce odsáli a použili na modelaci pozadí!

Nyní má zadek přesně podle svých představ, a dokonce se s ním veřejně chlubí a fotí si ho! Co si nechá vymodelovat dál? Podívejte se do galerie, jak vypadá. Líbí se vám?

Související články

Další články