Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Životy ve Výměně v ohrožení! 5 raubířů s noži, jdou s nimi po náhradní matce

+ Dalších 12 fotografií
obavy
Ve středeční premiérové Výměně manželek poznáme tříčlennou rodinu z Tábora, kterou tvoří Milan (29), Barča (27) a Leontýnka (11 měsíců). Druhá rodina pochází z města nedaleko německých hranic - Železné Rudy. Zde se setkáme s Markétou (25), Josefem (39), strejdou Mírou, Pepínem (8), Petrem (8), Adamem (6), Radkem (4) a Pavlíkem (2).

Barča má doma jednu dcerku, veškerý svůj čas může tedy věnovat jí. Péči má holčička vskutku luxusní, maminka jí vyvařuje ze zeleniny, kterou si sama pěstuje na zahrádce, a to v bio kvalitě. Malá Leontýnka má i přesný režim, v kolik hodin má jídlo dostat. 5 chlapců, o které se bude Barča ve Výměně manželek starat, je vedeno úplně jinak.

Nepořádek, hluk a chaos vládnoucí v Markétině a Josefově rodině je pro Barču velkou neznámou. „Já nepiju, ale teď bych si dala panáka,“ říká vyčerpaná Barča poté, co vidí, jak malí chlapci zacházejí s ostrými noži, kterými by mohli někoho vážně poranit nebo i zabít.

Právě nože budou velkým tématem, když se Barča ocitne v situaci, kdy život její i dětí, které má po dobu natáčení na starost, může být ohrožen. Jeden z nezbedných chlapců se totiž rozhodne s nožem řádit i mimo kuchyň. Jak si Barča, která se doma stará jen o poslušnou dcerku Leontýnku, s pěti těžko zvladatelnými kluky poradí?

Mohlo by vás zajímat

Další články