Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŽIVOTY PO VÝMĚNĚ MANŽELEK: Řekla Aneta svému vyvolenému nakonec ANO?

+ Další 2 fotografie
Nádražní domek, šílený bordel, ale taky láska až za hrob. Zajímá vás, jak žijí Aneta s Michalem po Výměně? Kývla Aneta nakonec na Michalovu žádost o ruku a stala se jeho ženou? A jak se změnil život druhého páru? To vše víme!

Poslední Výměna manželek byla ve znamení žádosti o ruku, a to konkrétně o ruku Anety. Ta takové gesto vůbec nečekala, a tak se nemůžeme divit, že byla pořádně zaskočená. Vše probíhalo přímo před kamerami, a tak jste mohli být svědky takto intimní události. Rázná Aneta měla ovšem o žádosti zřejmě jiné představy, a tak byla její reakce dost nečekaná.

Nakonec se ovšem nechala strhnout kýčovitou atmosférou a na žádost kývla. No a nezůstalo pouze u slibu, partneři svatbu skutečně chystají, a tak se zdá, že dojde i na happy end. Informaci přinesl portál Nova.cz. A tak jsme se dozvěděli, že na pořadu dne není pouze svatba, ale i nové, útulné bydlení, které vymění za špinavý nádražní domek.

Druhý pár, tedy Zdeňka a Martin, si díky Výměně uvědomil, že si na sebe musí najít více času a neodbývat se. I oni plní to, co si po Výměně slíbili, a momentálně si užívají návrat z wellness pobytu. Zdá se tedy, že u obou párů je romantická atmosféra na rozdávání, a tak to má být.

Související články

Další články