Trendy
válka na Ukrajině Svatba Matěje Dejdara a Veronicy Biasiol SuperStar 2026

Životní výzva Sestini Hlaváčkové. Velký úspěch na úkor rodiny

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková s sebou vzala dcerku.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
Předchozí Další
rozhovor

Bývalá tenisová star Andrea Sestini Hlaváčková se dočkala velkého úspěchu. Na televizních obrazovkách Canal+ Sport se objeví jako hlavní moderátorka tenisového studia. Tato nová výzva ovšem znamená, že bude muset více řešit hlídání dvou malých dcer, které má s manželem Fabriziem Sestinim. Nejen o práci se rozpovídala Hlaváčková v rozhovoru pro eXtra.cz.

Bývalá česká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková si plní další kariérní sen. Po svých úspěších na tenisových kurtech přešla k moderátorské práci. Kromě vlastního rozhlasového pořadu Na síti již delší dobu spolupracuje s televizí Canal+ Sport, kde bude od nové sezony pracovat jako hlavní moderátorka studia.

„Jsem hrozně ráda, že moje kariéra roste, že se osvědčím a dostávám víc šancí a prostoru,“ uvedla pro redakci eXtra.cz dojatá Andrea, která na sportovní televizi působí tři roky. „Věděla jsem, že mě s druhým mateřstvím čekají náročné dva roky, takže jsem váhala, jestli do takového projektu vůbec vstoupit a oddat se mu. Nakonec jsem ráda, že jsem do toho šla, bojovala jsem, ale teď už sklízím ovoce,“ pronesla s úsměvem dvojnásobná maminka.

Andrea Hlaváčková o dcerách

Andrea je matkou dvou krásných holčiček. Starší dcera Isabella se narodila v srpnu 2019, mladší Bea přišla na svět začátkem roku 2024. Nová pozice s sebou přinese více zodpovědnosti i méně volna, čehož si je známá blondýnka dobře vědoma. Ne vždy se jí totiž poštěstí sehnat hlídání.

„Samozřejmě si teď musím více kontrolovat, zda mám zabezpečené hlídání. A pokud není jiné řešení, tak si člověk musí vzít děti s sebou. Už se mi stalo, že jsem jednou kojila dítě při rozhovoru v rádiu, takže věřím, že mě nic horšího nepotká,“ řekla se smíchem Andrea, která s dvěma malými dětmi zvládá i dovolené do zahraničí.

Doporučené video: Rozhovor s Andreou Sestini Hlaváčkovou.

„My se nebojíme cestovat, jenom to tak protrpíme. Byli jsme v Marbelle, začátkem roku v Dubaji a teď na horách v Rakousku. Je to divoký a šílený, ale vždycky si připomínám, že holky budou příští léto zase o rok starší a bude to jiný,“ dodala na závěr deblová šampionka.

Náročný boj Xindla X s kily: Zkoušel rýžovou dietu i očistné kúry, pomohly až injekce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy