Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Životní trapas Jany Doleželové: Jak došla zkušená sexice k omylu, že s ní Janeček chodí? Víme to?

Tady někde nabyla Jana dojmu, že už je Karlova. A trapas byl na světě…
Zdroj: Facebook

Jana Doleželová (32) má za sebou životní trapas, kdy si do Špindlu pozvala štáb VIP zpráv, aby ji natočil, jak sjezduje s miliardářem Karlem Janečkem (40). Ten však nemá ve zvyku lhát, a tak na otázku „Kdo je Markéta?“ prostě odpověděl popravdě, že to je ta, co s ní má šest let vztah, tečka, hotovo dvacet.

Doleželová nejprve málem zkolabovala, pak reportáž nějak dohrála, vykopala Janečka z hotelu, napsala SMS štábu, ať ještě neodjíždí, že musí dotočit, jak charakterní Miss obelhal rozprasený miliardář, a od té chvíle zamčená v koupelně kuje strašlivou pomstu, protože za takovou slepici, navíc před štábem, který si sama pozvala, dlouho nebyla.

A příčina toho všeho? Naprosté nepochopení situace.

Janečkovi podle jeho vlastního televizního vyjádření Doleželová zištně „dala“ už někdy v listopadu, zřejmě láska na první pohled nebo tak něco. Miliardář, který o svém „mnohoženství“ informoval své okolí již před měsícem, následně rafinovanou Janu vzal s sebou do Dublinu, čímž ta nabyla dojmu, že je již oficiální partnerkou Janečka a je na čase přejít do fáze dvě, tedy k zachvácení Janečka i veřejně, což hned realizovala formou Facebooku a následnou rezervací apartmánu ve Špindlu, kam vylákala Janečka a pozvala štáb VIP zpráv, kterému slíbila doják ze sjezdovky, který se ovšem zvrtnul ve chvíli, kdy Janeček opět řekl do televize pravdu, kterou již několikrát do té doby vyslechla i Jana, tedy že má ještě Markétu.

Poučení? Karel Janeček prostě nikdy a za žádnou cenu nelže, protože není zlojed. Karel teď prostě pěstuje mnohoženství. Jana Doleželová a všechny její následovnice by na to měly myslet, než začnou dávat světu najevo, že Karel Janeček mnohoženství nepěstuje!

Související články

Další články