Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Životní smíření Týnuš Třešničkové s těžkým osudem: Slova plná skryté bolesti

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
smíření
V září tomu byl rok, co se Týnuš Třešničkové (23) převrátil život vzhůru nohama. V istanbulské restauraci při ohnivé show došlo k vážnému zranění české youtuberky. Týnuš byla popálená na 35 procentech těla a z nepříjemného zážitku se dává dohromady ještě nyní. Pravdou ale je, že Týnuš ušla velký kus cesty a nyní se na Instagramu pochlubila fotkou své tváře a přidala k ní komentář plný bolesti a smíření.

Týnuš Třešničková byla považována spoustou lidí za typickou prvoplánovou blogerku, kterou nezajímá nic jiného než šminky a oblečení. Když vypustila před pár lety ze svých úst moudro, že by se dívky měly mít rády takové, jaké jsou, a následně šla pod kudlu, tak se jí všichni vysmívali.

Ač na videích Týnuš Třešničková působila chytře a profesionálně, tak jí to kromě malých holčiček jen těžko někdo věřil. Mladičká youtuberka si žila svůj sen a vše jí vycházelo. Až do osudného dne, kdy si se svým přítelem zašli do jedné z istanbulských restaurací na ohnivou show, která se zvrtla v peklo a boj o holý život.

Během ohnivé show se totiž něco pokazilo a Týnuš byla právě ta, která byla v bezprostřední blízkosti a oheň ji popálil na 35 procentech těla. Téměř rok se léčila na soukromé klinice v Istanbulu, ale stále jsou na jejím obličeji a těle vidět stopy po plamenech, kterých se patrně už nikdy nezbaví.

Je až neuvěřitelné, jak se Týnuš za tak krátkou dobu dala dohromady a vypadá skutečně perfektně. Nyní přidala na sociální sítě fotku, ke které napsala nenápadný komentář říkající vše. "Buď nejlepší verzí svého já," napsala Týnuš.

Jakoby komentářem chtěla říct, že se smířila s tím, co napáchaly na jejím těle plameny, a bude se snažit být svým nejlepším já. Týnuš je bezesporu velká hrdinka a nikdo si neumí představit, jak je to pro ni těžké.

Související články

Další články