Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Životní selhání Kryštofa Bartoše. Nemůže se zbavit závislosti na cigaretách, už několikrát to vzdal

+ Dalších 6 fotografií

Se závislostmi bojují lidé po celém světě a herec Kryštof Bartoš (31) není výjimkou. Hvězda seriálu Zlatá labuť se netají tím, že je vášnivý kuřák, a v rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, kolik cigaret denně vykouří. Byly však doby, kdy herec se svou závislostí přestal. Moc dlouho to ale nikdy nevydržel, protože mu do cesty vstoupilo prý znamení, kvůli kterému zase vzal cigarety na milost.

Kryštof Bartoš patří mezi největší sympaťáky českého šoubyznysu. Jeho popularita rychle stoupá a on sám si toho podle vlastních slov velmi cení. Ale jak už to tak bývá, celebrity samozřejmě nejsou nadlidé, a tak i slavní se potýkají se závislostmi. To je případ i Bartoše, který přiznal, že jeho velkou neřestí jsou cigarety. Těch zvládne vykouřit i celou krabičku za jediný den.

Kryštof má rozvedené rodiče

Herec sám uznal, že dvacet cigaret za den je moc, a tak se už několikrát pokoušel přestat. Život mu ale prý přinášel znamení, kvůli kterým zase začal. "Zkoušel jsem přestat, většinou jsem tak dva tři týdny nekouřil a šlo to, i když prvních pár dní je člověk nervózní. Pak se mi ale vždycky stalo nějaký znamení, že jsem třeba někde našel plnou krabičku cigaret. Ještě to bylo třeba uprostřed Itálie, kde ta krabička byla jedna z mých nejoblíbenějších českých značek. Tak jsem ji sebral, jednu jsem si zapálil a pak už to zas jelo," směje se Kryštof.

Herec tak zavzpomínal na dovolenou s rodiči, na které byl před lety v Lago di Garda. K tomu dodal, že to byla jeho poslední společná rodinná dovolená. Rodiče se poté totiž rozvedli. "Jsou rozvedení, ano. Ale tak to se stane spoustě lidí," řekl pro eXtra.cz.

Přijde brzy prstýnek?

Kryštof už nějakou dobu randí s herečkou Martinou Babišovou. Podle jeho slov jde o vážný vztah a dokonce na něm bylo poznat, že by kvůli ní možná šel i do chomoutu. "Ta otázka není úplně mimo mísu, je pravda, že máme vážný a hezký vztah. S Martinou je mi fakt hezky, takže tak," dodal na závěr Kryštof Bartoš.

Související články

Další články