Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Životní prohra Charlotty Štikové: Byznys s pizzou zkrachoval a ona opět dluží

+ Dalších 46 fotografií
Charlotte Štiková (22) se snad jako jediná z rodiny Štiků až donedávna držela v ústraní. Příliš veřejně nevystupovala a nevyjadřovala se. Když se ale na televizních obrazovkách objevila reality show Štiky, Charlotte ucítila příležitost a rozhodla se ji náležitě využít. Prakticky ze dne na den si otevřela pizzerii Skinny Hot, kde se měla dělat "dietní pizza". Bohužel tento byznys zkrachoval ještě dřív, než se pořádně rozjel.

Štikovi se velmi rádi prezentují jako rodina z vyšší společnosti, která si ráda užívá luxusu a žije v naprostém přepychu. Jenomže ono to nebude asi až tak úplně pravda. Při odvysílání první epizody reality show Štikovi Monika Štiková (45) prohlašovala, že to bude něco jako čeští Kardashians.

Diváci ale byli jiného názoru. Každým týdnem šla sledovanost této bizarní show dolů, až ji nakonec Prima přesunula do pozdních nočních hodin. Je velmi pravděpodobné, že se nedočkáme ani dalšího pokračování, ve které doufala i samotná Monika Štiková.

Charlotte Štiková nikdy nebyla typ holky, která by se do práce přímo hrnula. Už v pořadu mohli diváci vidět, že vyzkoušela hned několik profesí a žádná se jí nezamlouvala. Velkým překvapením proto bylo, když se pustila do byznysu se svým přítelem Ivem.

V malém krámku měli péct a prodávat dietní pizzu. Bohužel jejich geniální marketingový plán ztroskotal ještě dřív, než se pořádně rozjel. Lidé neměli o takovou pizzu vůbec zájem a bylo jim jasné, že nic dietního na ní není.

Možná proto v současné době pizzerie Skinny Hot zeje prázdnotou a samotný pronajímatel se dohaduje s Charlottou o výpovědi a penězích.

Charlotty se ale zastal její tatínek Michal. „Charlotte nedluží v pizzerii ani korunu. A ani nemůže. Zaplatila depozit 2 nájmy plus další 2 nájmy dopředu! Navíc udělala na vlastní náklady rekonstrukci. Bohužel pronajímatele jsou velmi neseriózní lidé lidi a chtějí Charlotte okrást,“ vzkázal Michal Štika.

Související články

Další články