Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Životní přiznání modelky Pavlíny Pořízkové: Tajně jsem doufala v homosexuálního syna

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
děti
Topmodelka Pavlína Pořízková (55) přišla pro některé s velmi netradičním vyjádřením. Vdova po frontmanovi skupiny The Cars Ricku Ocaskovi (†75) má se zesnulým hudebníkem dva syny Jonathana Ravena (26) a Olivera Oriona (22). Pořízková je známá tím, že velmi podporuje gay komunitu, a prozradila, že doufala v homosexuálního syna.

Pavlína Pořízková je bývalá topmodelka, která se na sociálních sítích snaží ukázat realitu. Nedávno sdílela několik svých snímků bez make-upu, aby ostatním ženám dala jasně najevo, že i nejžádanější modelky světa mají po padesátce kruhy pod očima, vrásky a je to úplně normální.

Sympatická Pavlína je známá také tím, že je velkou zastánkyní homosexuálů. Nechala se slyšet, že by si dokonce přála, aby jeden z jejich synů byl gay. "Jsem mámou dvou synů a tajně jsem doufala v homosexuálního syna. No, možná ne až tak tajně," napsala do komentářů.

"Můj šestadvacetiletý chlapec mi to musel říct jemně – mami, omlouvám se, ale nemyslím si, že jsem gay," dodala s tím, že u svých dvou potomků s přáním patrně nepochodí.

Související články

Další články