Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Životní příběh Hedviky Kollerové: Přebrání, pohádková svatba a bouřlivý rozvod

Životní příběh Hedviky Kollerové: Přebrání, pohádková svatba a bouřlivý rozvod
Zdroj: Archiv Hedviky Kollerové
+ Dalších 12 fotografií
Příběh
Jedna třaskavá éra je téměř u konce. Hedvika Kollerová (42) se už přes rok rozvádí s bývalým fotbalistou a stále nejlepším střelcem českého nároďáku Janem Kollerem (47) a jejich patnáctileté manželství je tak dávno v troskách. Za tu dobu čelil pár několika skandálům a spekulacím, které se týkaly hlavně nevěry z obou stran. Připomeňte si příběh krásné Hedviky.

Málokdo už si dnes pamatuje, že Hedvika byla provdána za fotbalového hračičku Pavla Horvátha (45). To se ale změnilo na přelomu tisíciletí, kdy Koller, přezdívaný Dino, přebral Hedviku svému spoluhráči z reprezentace. Vše se stalo v době, kdy Koller hrával v Belgii. Hedvika tehdy přijela navštívit kamarádku, manželku Kollerova spoluhráče Martina Pěničky. A jelikož mu nezadaný Dino hlídal děti, potkal se u něj i s krásnou Hedvikou. Do blondýnky se okamžitě zakoukal, co na tom, že byla zadaná.

Spolu se pak objevili na vyhlášení belgické Zlaté kopačky a už nebylo pochyb o tom, že Koller přebral Horváthovi ženu. Zatímco pro většinu lidí šlo o senzaci, v hlavě trenéra českého nároďáku Karla Brücknera to vyvolalo jen obavy. Koller v té době totiž hrál v repre s Horváthem. „Naše vztahy s Pavlem to nijak nerozvrátilo,“ uklidňoval trenéra Dino. I ostatní hráči tehdy museli trenérovi potvrdit, že si z toho nebudou na sjezdech reprezentace dělat srandu.

Pohádková svatba

Po rozvodu už Hedvice a Dinovi nic nestálo ve štěstí, a tak se mohli v roce 2004 vzít. Tehdejší pohádková svatba byla středem pozornosti nejen kvůli slavnému fotbalistovi, ale také hlavně díky Hedvičině kráse. Z Belgie pak Hedvika následovala svého manžela na všech fotbalových štacích. Po Belgii přišel Dortmund, následně Monako, které si oba zamilovali a kde se nadobro usadili.

V roce 2005 se nechala půvabná blondýnka nafotit pro magazín Playboy. Fotku ale musel předem vidět Dino, aby ji schválil. „Bez jeho souhlasu nedělám nic. A tohle byla jediná fotka, navíc oblečená, takže mu to nevadilo. I kdybych se svlékla, tak by mu to podle mě nevadilo, jen by ty fotky musel vidět dopředu,“ řekla tehdy pro iDnes.

Skandální svědectví

Vztah se zdál být pohádkový. „Můj manžel je dokonalý, škoda že je jenom jeden, přála bych ho každé ženě,“ řekla kdysi Hedvika pro Blesk. Pak ale v roce 2007 přišla první trhlina. "Hedvika podvádí svého Dina," skloňovalo se tehdy v médiích. Neznámý zdroj totiž deníku Šíp řekl, že Hedvika vymetá bary v Jablonci a střídá tam jednoho chlapa za druhým. "Hedvika ráda vymetá diskotéky, a to konkrétně Malibu v Jablonci nad Nisou! A miluje sex a svého muže podvádí," prozradil Šípu zdroj, který měl mít s ženou Kollera krátký románek. Ani jeden z páru věc nekomentoval.

Od této aféry se dlouhé roky nic nestalo, pár působil idylicky, v Monaku vychovával své dvě dcery Hedviku (17) a Kateřinu (12). Že ale vše nebylo tak pohádkové, jak se zdálo, se ukázalo až v roce 2019, kdy se Koller nechal na hokejovém mistrovství světa nafotit s brunetkou Zuzanou. Média ihned začala spekulovat, že vztah slavného českého páru je v koncích. Nemohla být daleko od pravdy... „Už dlouho jsme si nerozuměli. Rozvod je ve finální fázi, čekáme jen na rozhodnutí soudu,“ potvrdil Koller pro Blesk a následoval rozvod.

Nekonečný rozvod

Ten ale není vyřešený dodnes. Už v roce 2019 tvrdil Dino, že je rozvedený, Hedvika ale následně vše popřela a následovala spousta komentářů na Instagramu, které nasvědčovaly, že se rozcházejí ve zlém. Rozvod podle všeho není vyřešený dodnes. "Takže jsem volná, připravená na letní románek. Sice ještě nerozvedená, ale nevadí," napsala Hedvika na svém instagramovém účtu. Bývalá partnerka Kollera ale nemusí zoufat. I ve dvaačtyřiceti letech vypadá pořád úžasně a svými fotkami v plavkách neustále zásobuje Instagram. O muže tak rozhodně nebude mít nouzi.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy